Dzięki temu niedrogiemu serum Kim Kardashian ma idealną cerę
fot. Getty Images

Dzięki temu niedrogiemu serum Kim Kardashian ma idealną cerę

I ani jednej zmarszczki!
28.01.2018

Można ją lubić lub nie, ale jednego nie można jej odmówić. Kim Kardashian zawsze wygląda świeżo i promiennie. I to nawet wtedy (a właściwie zwłaszcza), gdy nie ma na sobie tony makijażu. Gwiazda właśnie ujawniła sekret swojej urody.

 

Kanye wysłał do Kim maila, w którym zabrania nosić jej ten fason okularów

 

Kim Kardashian sposób na młodość 

Celebrytka na swojej stronie internetowej opublikowała niedawno artykuł pt. „Jak spowalniam procesy starzenia” na łamach którego przedstawiła listę 15 kosmetyków, których regularnie używa. I choć dostęp do treści wymaga zalogowania (a przede wszystkim wykupienia prenumeraty w cenie 2,99 dolarów miesięcznie), udało nam się do nich dotrzeć. A naszą uwagę zwrócił produkt, który Wy też możecie mieć. 

 

Głównym sposobem Kim w walce o młody wygląd jest bowiem serum, które kupicie także w Polsce, w dodatku za mniej niż 50 złotych! Mowa o Granactive Retinoid 2% Emulsion – serum z retinolem marki The Ordinary. Dzięki opartej na witaminie A formule produkt doskonale radzi sobie z pierwszymi zmarszczkami, niweluje przebarwienia słoneczne, a także poprawia gęstość i jędrność skóry. A także nawilża, zmniejsza cienie pod oczami, zwęża pory i reguluje produkcję sebum. Dodatkowe zalety? Nie zawiera drażniącego skórę alkoholu i jest w pełni wegański! Czyżby Kim pomogła nam znaleźć ideał?

 

Znamy sekret smukłej talii Kim Kardashian!

fot. materiały prasowe

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie