Ulubione jedzenie Meghan Markle. Do czego ma słabość?
fot. Getty Images

Ulubione jedzenie Meghan Markle. Do czego ma słabość?

Z czego nie ma zamiaru nigdy zrezygnować?
10.02.2018

Co jada Meghan Markle?

„Myślę, że jeśli będziesz sobie czegokolwiek odmawiać, będzie tego zwyczajnie jeszcze bardziej pragnąć. Musisz znaleźć równowagę. W ciągu tygodnia staraj się pilnować i jeść zdrowo, a w weekendy pozwalaj sobie na dyspensę”, powiedziała kiedyś Meghan Markle w wywiadzie dla magazynu Shape. To tylko potwierdza, że w jej menu znajduje się tyle różności.

 

Meghan Markle stawia na modę lat 70.

 

Przyszła księżna podobno ma największą słabość do wszelkiego rodzaju makaronów. W jednej z rozmów wyznała, że tajemnicą jej ulubionej pasty jest gotowana cukinia. Mocno rozgotowane warzywo sprawia, że każdy sos jest gęsty i wyjątkowy. 

Meghan Markle uwielbia też zdrowe jedzenie, ostatnio prym w jej porannym jadłospisie wiodły jagody acai. Gwiazda mieszka je z: bananami, pyłkiem pszczelim, mlekiem migdałowym, płatkami kokosowymi i miodem manuka. 

W wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan wyznała, że całymi dniami mogłaby jeść... frytki. W tym całkowicie się z nią utożsamiamy, prawda?

Do jej ulubionych dań należą również rybne tacos (bardzo popularne w Kalifornii, skąd pochodzi Meghan Markle) i wciąż niezwykle popularne i u nas – sushi. 

Jednak narzeczona księcia Harry'ego, podobno najbardziej na świecie kocha arbuza i wykorzystuje każdą okazję, by go skosztować. Oprócz tego Meghan uwielbia komosę ryżową, pieczonego kurczaka, ostre smaki, jajka w każdej postaci, oraz wino, wino i jeszcze raz wino.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie