To właśnie ta projektantka doradza Meghan Markle w kwestii garderoby
fot. Getty Images

To właśnie ta projektantka doradza Meghan Markle w kwestii garderoby

Spoiler: Słynie z elegancji
13.02.2018

Odkąd świat obiegła informacja o jej zaręczynach z księciem Harrym, Meghan Markle pozostaje w centrum uwagi wszystkich Brytyjczyków (a właściwie całego świata!). Nie dziwi więc, że zaczęła przywiązywać jeszcze większą wagę do swojego stroju i nosi się jeszcze bardziej elegancko niż dotychczas. Teraz wiemy, kto stoi za jej nowym wizerunkiem i jest to... Victoria Beckham!

 

Ulubione jedzenie Meghan Markle. Do czego ma słabość?

 

Kto doradza Meghan Markle w kwestii stroju?

Jak podaje magazyn Vanity Fair Meghan Markle regularnie pyta o radę słynną projektantkę. „Dobrze się dogadują i są w stałym kontakcie. Meghan uwielbia styl Victorii i nierzadko konsultuje się z nią w sprawie swoich stylizacji. Szczególnie podobają jej się eleganckie, a jednocześnie proste sukienki spod igły projektantki, dlatego to tylko kwestia czasu, kiedy zobaczycie ją w jednej z nich” – możemy przeczytać w piśmie.

Przyszła księżna i była Spicetka nawiązały znajomość zaraz po tym, jak Meghan przeprowadziła się do Londynu. Beckham poleciła jej wówczas kilka miejsc, które koniecznie musi odwiedzić. Między innymi salon urody kosmetyczki gwiazd, Sary Chapman. Od tej pory Markle darzy Victorię szczególnym zaufaniem. Może dlatego do zaręczynowej sesji z księciem pozowała w białym sweterku jej projektu. I nie da się ukryć, że był to doskonały wybór. Może więc ostatecznie założy też suknie ślubną jej marki?

 

Victoria Beckham lansuje torebkę, która ma szansę zastąpić niebieską Fraktę z Ikei

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie