Syn Lionela Richiego właśnie zachwycił podczas New York Fashion Week
fot. Getty Images

Syn Lionela Richiego właśnie zachwycił podczas New York Fashion Week

Poznajcie Milesa Richiego
13.02.2018

Miles Richie na New York Fashion Week

23-letni syn Lionela Richiego, brat Sofie i przyrodni brat Nicole Richie, jest największym objawieniem trwającego właśnie New York Fashion Week. W momencie gdy jego młodsza siostra romansuje z ojcem dzieci Kourtney Kardashian, strasza buduje modowe imperium (czyt. Nicole Richie i jej marka House of Harlow 1960) – on robi furorę na wybiegach. Miles Brockman Richie, bo o nim tu mowa, właśnie pojawił się na pokazie Philippa Pleina. 

Syn Snoop Dogga jest niezwykle przystojny

23-latka na Instagramie obserwuje ponad 147 tysięcy osób. Jednak dopiero teraz, gdy jego siostra Sofia, wrzuciła jego zdjęcia na social media, świat przypomniał sobie o kolejnym potomku słynnego Lionela. Social media oszalały, bo trzeba przyznać, że Miles Richie jest bardzo przystojny.

68-letni muzyk i autor znanych przez wszystkich hitów, ma 19-letnią córkę Sofię, 23-letniego syna Milesa i adoptowaną córkę, 37-letnią Nicole. Jego dzieci całkowicie wpisują się w trend, nowego pokolenia w Hollywood. Jak widać, tatuś może być dumny ze swoich, robiących karierę dzieci. 

 

Jak oceniacie Milesa Richiego?

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie