Wiadomo czemu Kendall Jenner nie chodziła w żadnym z pokazów na NYFW
fot. Imax Tree / FREE

Wiadomo czemu Kendall Jenner nie chodziła w żadnym z pokazów na NYFW

Fani zastanawiają się czemu top modelka nie pokazała się na New York Fashion Week
19.02.2018

Czemu Kendall Jenner zrezygnowała z pokazów w Nowym Jorku?

Media zauważyły, że podczas ostatniego tygodnia mody w Nowym Jorku zabrakło na wybiegach największej gwiazdy – Kendall Jenner. Modelka od 7 lat w branży, nigdy nie opuściła New York Fashion Week. Dlatego tym bardziej media zaciekawiła jej ostatnia decyzja. Wielu spekulowało, że gwiazda miała zabookowaną ważną sesję do lukratywnej kampanii reklamowej, niektórzy mówili o jej ciąży. Powód jednak jest inny niż ktokolwiek przypuszczał.

Z zapowiedzi ostatniego odcinka hitowego reality show „Z kamerą u Kardashianów” (oryg. „Keeping Up With the Kardashians”) wynika, że Kednall Jenner cierpi na ataki paniki, z którymi nie może sobie poradzić, „Kendall odczuwa ogromne lęki i ataki paniki. Mam wrażenie, że potęguje się to w związku z tym, że w jej życiu dzieje się tyle rzeczy na raz. Kendall najbardziej się stresuje w okresie tygodni mody, kiedy musi dużo podróżować. To może ją wszystko przerastać”, skomentowała jej mama i managerka Kris Jenner. 

W nowym odcinku Kendall zwierza się również ze swoich problemów związanych z lataniem samolotem i lękach, które miewa już od dawna. Potwierdza to również w niedawnej rozmowie z Harper's Bazaar, „Doskwiera mi tak wyniszczający niepokój, z powodu niemal wszystkiego, co się dzieje wokół. Dosłownie budzę się w środku nocy z objawami ataku paniki. Od czego zacząć? Wszystko jest takie straszne, że trudno wyodrębnić jedną rzecz. Myślę, że świat potrzebuje tyle miłości”, powiedziała Kendall Jenner. 

Top modelka nie od teraz wspomina o problemach psychicznych, o których warto mówić głośno. W końcu nie powinna być to sprawa wstydliwa. Może dzięki niej dialog na temat zburzeń mentalnych zostanie podjęty na szerszą skalę? Zobaczymy.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie