Właśnie wyciekły informacje na temat sukni ślubnej Meghan Markle
fot. Getty Images

Właśnie wyciekły informacje na temat sukni ślubnej Meghan Markle

Kto zaprojektuje jej kreację?
11.03.2018

Meghan Markle i jej suknia ślubna

Przyszła księżna wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. A świat wstrzymuje oddech i z niecierpliwością czeka na dzień jej ślubu z księciem Harrym. Kobiety zaś czekają na ujawnienie projektu jej kreacji ślubnej, która stanie się zapewne najbardziej kopiowaną suknią ślubną sezonu. 

Niedawno do mediów wypłynęła informacja na temat projektantki z Izraela Inbal Dror, której pracami zainteresował się Pałac. Jednak ostatnio specjaliści spekulowali, jakoby suknię ślubną Meghan miałby zaprojektować duet Ralph & Russo. Drugim w kolejce był Erdem.

Jednak w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin na szczyt listy przesunęła się Sarah Burton i dom mody Alexander McQueen. A to wszystko poprzez rzekomy przeciek ze sprawdzonego źródła. Brytyjczycy są już przekonani, że autorką kreacji przyszłej księżnej Sussex będzie Burton. Tak, ta sama designerka, która stworzyła suknię ślubną Kate Middleton w 2011 roku. Wielu cieszy również fakt, że wszystko, poza samą panną młodą, będzie angielskie.

UPDATE: Jak doniosło dzisiaj The Daily Mail, wybór padł na australijski duet Ralph & Russo. Tamara Ralph i Michael Russo zaprojektują historyczną (tak można ją już nazwać) suknię ślubną. Jedno jest pewne, musimy poczekać do 19. maja, by przekonać się kto ubrał Meghan, co miała na sobie w tak ważnym dla niej dniu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie