Najpiękniejsza dziewczynka świata dorosła i podbija branżę mody
źródło: Instagram.com/thylaneblondeau

Najpiękniejsza dziewczynka świata dorosła i podbija branżę mody

Jak wygląda?
27.02.2018

Jak dziś wygląda Thylane Blondeau – „najpiękniejsza dziewczynka świata”?

Karierę w branży mody zaczęła już jako 4-latka, wychodząc w pokazie samego Jeana Paula Gaultiera! Dwa lata później można ją było oglądać na łamach prestiżowych magazynów o modzie. To właśnie wtedy została uznana za „najpiękniejszą dziewczynkę świata” i przez kolejne lata nie doczekała się konkurencji.

 

Kaia Gerber i jej chłopak (model) będą najgorętszą parą 2018 roku?

 

 

Jean paul Gaultier catwalk age 4 #throwback

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on

 

TB..in st Tropez when i was 6 Mood #lovemyvillage

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on

 

Teraz jednak określenie już do niej nie pasuje, a to dlatego, że Thylane Blondeau po prostu... dorosła. Dziś ma 16 lat i tyle samo uroku osobistego co zawsze – te same niebieskie oczy, duże usta i jasne włosy. Nie dziwi więc, że kariera w branży mody stoi przed nią otworem, zwłaszcza, że dopiero teraz może rozpocząć ją na dobre. 

Gwiazda social mediów (na Instagramie śledzi ją ponad 2 miliony osób) na swoim koncie ma już kampanię dla luksusowej marki Juicy Couture, która właśnie przeżywa swój renesans. Jest także ambasadorką kosmetycznego giganta L'Oreal. A to dopiero początek! Pewne jest jednak, że Blondeau wiąże swoją przyszłość z modelingiem. Ostatnio pojawiła się choćby na zakończonym niedawno londyńskim tygodniu mody. Na razie w roli gościa przyjęcia organizowanego przez Miu Miu i magazyn „Love”. Jej wyjście na wybieg jest jednak tylko kwestią czasu.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie