Szwedzka księżniczka Wiktoria pokazała się w sukience z sieciówki
fot. Getty Images

Szwedzka księżniczka Wiktoria pokazała się w sukience z sieciówki

Domyślacie się jakiej?
27.03.2018

Powoli zaczynamy się już przyzwyczajać, że ubrania z popularnych sieciówek od czasu do czasu noszą nie tylko gwiazdy, ale i... przedstawicielki rodzin królewskich. Wszyscy znamy choćby upodobanie księżnej Kate do ubrań z Zary (albo tenisówek marki Superga). Klientką hiszpańskiej sieci jest także królowa Letizia. Teraz dołączyła do nich także szwedzka księżniczka Wiktoria, która kilka dni temu, podczas oficjalnych uroczystości z okazji Światowego Dnia Wody (22 marca) pokazała się w sukience H&M. 

Księżniczka Wiktoria w sukience H&M

Ponieważ sytuacja do tego zobowiązywała, wybrała projekt z najnowszej kolekcji H&M Conscious Exclusive, czyli utrzymanej w duchu mody zrównoważonej – przyjaznej środowisku, bo uszytej z tkanin po recyklingu (m.in. nylonu pozyskanego z... rybackich sieci). Księżniczka postawiła na ciemnozieloną sukienkę o długości za kolano, w drobny abstrakcyjny wzór. Dobrała do niej wąski pasek w zbliżonym odcieniu, nieco jaśniejszą kopertówkę, klasyczne szpilki w kolorze nude oraz tradycyjną (iście królewską) biżuterię. Idealnym uzupełnieniem looku były paznokcie pomalowane ciemnogranatowym lakierem.

Jeśli Wy też chciałybyście mieć w swojej szafie taką kreacje, będzie ku temu okazja. Kolekcja H&M Conscious Exclusive dopiero ma się pojawić sprzedaży. W wybranych sklepach marki oraz online znajdziecie ją 19 kwietnia. Trzeba będzie jednak wykazać się nie lada refleksem, spodziewamy się bowiem, że po tym jak założyła ją księżniczka, sukienka może się cieszyć ogromnym powodzeniem!

 

Królowa Letizia pokazała się w sukience z Zary

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie