Rosie Huntington-Whiteley robi konkurencję najpopularniejszym it-girls
fot. Getty Images

Rosie Huntington-Whiteley robi konkurencję najpopularniejszym it-girls

Jest stylizacje są szałowe! Jest się czym inspirować
13.04.2018

Rosie Huntington-Whiteley inspiracją

Piękna Brytyjka ma z kim konkurować, bowiem światowej sławy it-girls nie śpią. Gigi Hadid i jej siostra Bella, Hailey Baldwin, Kaia Gerber czy Kendall Jenner codziennie zasypują nas zdjęciami swoich stylizacji, które mają wielki wpływ na to co nosimy. Nic więc dziwnego, że starsza od nich Rosie Huntington-Whiteley postanowiła zainwestować w swój wizerunek. Gwiazda po urodzeniu dziecka Jasonowi Stathamowi zniknęła z mediów, teraz jednak wraca i to z wielką siłą.

Paparazzi fotografują modelkę od Londynu po Nowy Jork. Za każdym razem wygląda świetnie! Najnowsze trendy, ciekawe połączenia i rzeczy z topowych kolekcji. Rosie Huntington-Whiteley wie, że bez social mediów gwiazdy w tych czasach po prostu nie istnieją. Dlatego też daje taką pożywkę fotoreporterom. Nam zaś dostarcza porządnej dawki inspiracji. 

Top modelka stawia na wyjątkowo modne w tym sezonie kraty i garnitury. Nosi szerokie spodnie i niezbędny element garderoby wszystkich fashionistek – torebkę na pasku. Świetnie miksuje ubrania eleganckie z codziennymi, pamięta również o nieodzowym wiosną i latem 2018 pasku. Rosie Huntington-Whiteley przewiązuje nim żakiety, płaszcze i bluzki. Po więcej inspiracji wprost z szafy top modeli zapraszamy do naszej galerii (poniżej).

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie