Suri Cruise ma już 12 lat. Jak teraz wygląda najsłynniejsze niegdyś dziecko Hollywood?
fot. Getty Images

Suri Cruise ma już 12 lat. Jak teraz wygląda najsłynniejsze niegdyś dziecko Hollywood?

Podobna to pięknej mamy?
20.04.2018

Suri Cruise ma już 12 lat

Tak, niegdyś najsłynniejsze dziecko Hollywood skończyło właśnie 12 lat. Burzliwe małżeństwo Toma Cruise'a (owładniętego ideologią scjentologii) i pięknej Katie Holmes, przez miesiące stanowiło najbardziej kaloryczną pożywkę dla mediów. Aktorce udało się uciec z kontrowersyjnego kościoła i zabrać ze sobą córkę. Od tamtej pory Suri Cruise nie ma kontaktu ze swoim ojce, tę stratę doskonale rekompensuje jej oddana matka. 

Zanim nastała era kolejnego pokolenia Kardashianek, to właśnie Suri lansowała dziecięce trendy. Nosiła drogie, designerskie, a nawet jako kilkulatka... buty na obcasie, czym zszokowała świat. Jednak od czasu rozwodu, nie pojawia się zbyt często w mediach. Katie Holmes unika też jej obecności w social mediach, jednak z okazji jej dwunastych urodzin zrobiła wyjątek. Aktorka wrzuciła zdjęcie Suri z plastikowej koronie. Widać, że dziewczynka jest zawstydzona, media oczywiście spekulują – skąd ten wyraz twarzy...

 

 

 

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

 

Wcześniej można było ją zobaczyć w grudniu zeszłego roku, gdy zadziwiła publiczność, pojawiając się u boku swojej mamy na nowojorskim evencie iHeartRadio New York Jingle Ball. Zapowiedziały wtedy występ Taylor Swift, której mała jest wielką fanką. 

Na kolejne zdjęcia Suri Cruise na pewno będziemy musiały poczekać. Jednak widać, że dziewczynka coraz bardziej upodabnia się do swojej niezwykle urodziwej mamy. Chociaż trzeba przyznać, że tatę a również przystojnego. Loteria genowa zaliczona na piątkę.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie