Księżna Kate zaprezentowała nowego księcia światu w sukience z dekadenckim dodatkiem
fot. Getty Images

Księżna Kate zaprezentowała nowego księcia światu w sukience z dekadenckim dodatkiem

Matka nowonarodzonego księcia przywraca koronkowe kołnierzyki do łask
23.04.2018

Księżna Kate właśnie urodziła trzecie dziecko

O trzecim royal baby mówi się niemal od wizyty pary książęcej  w Warszawie. Według specjalistów to właśnie w czasie wizyty w naszym kraju został poczęty nowonarodzony książę. Nie wnikając jednak w szczegóły, świat żyje teraz kolejnym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. A ten został właśnie chwilę temu zaprezentowany przed szpitalem św. Marii w Londynie.

Księżna Kate, gdy prezentowała mediom księcia George'a miała na sobie niebieską sukienkę, która przywoływała na myśl tę, którą miała na sobie księżna Diana w 1982 roku, gdy narodził się książę Williams. Gdy pojawiła się z nowonarodzoną księżniczką Charlotte, miała na sobie letnią sukienkę w kolorze żółtym. Teraz na tę okazję wybrała czerwoną sukienkę z koronkowym kołnierzykiem. I właśnie ten niecodzienny dodatek sprawił, że kreacja wyglądała bardzo dekadencko.

Księżna Kate ma ogromny wpływ na to, co noszą rzesze kobiet na całym świecie, dlatego tak wiele osób uważa, że właśnie tym gestem, przywróciła do trendów kołnierzyki, które były modne w lata 40. XX wieku. Co Wy na to?

 

 

Welcome to the family. Thank you everyone for your kind wishes.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 


Książę William z dziećmi idzie do szpitala, gdzie urodziła Kate / fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie