Rodzina Meghan Markle wzbudza kolejne kontrowersje
fot. Getty Images

Rodzina Meghan Markle wzbudza kolejne kontrowersje

Na chwilę przed książęcym ślubem
16.05.2018

Kontrowersje przed ślubem Meghan Markle

Do książęcego ślubu zostało zaledwie kilka dni, nic więc dziwnego, że w mediach pojawia się coraz więcej informacji na ten temat. A jaki jest najbardziej poczytny temat ostatnich dni? Niekonwencjonalna rodzina przyszłej księżnej Sussex, która zarabia na jej życiowym sukcesie. Bo tak należy nazwać ślub serialowej aktorki z brytyjskim księciem?

Niedawno przyrodni brat Meghan Markle, na łamach magazynu People, opublikował list skierowany do księcia Harry'ego, by ten zrezygnował z ożenku z jego siostrą. Krytykował ją i jej zachowanie w stosunku do ich wspólnego ojca Thomasa Markle, którego Megan doprowadziła (rzekomo) do bankructwa. Jednak to nie wszystko, ten sam brat jest opłacany i dotychczas zarobił ponad sto tysięcy funtów za dostarczacie do brytyjskich mediów zdjęć swojej przyrodniej siostry.

 

 

Oprócz niego na pierwszych stronach gazet pojawia się również jej przyrodnia siostra Samantha Markle, która od lat choruje na stwardnienie rozsiane i porusza się na wózku inwalidzkim. To ona wydała książkę «z całą prawdą o Meghan Markle», ale ostatnio przyznała się także do tego, że współpracuje z portalami plotkarskimi za pieniądze. Podobno zdjęcia jej ojca czytającego książkę o Wielkiej Brytanii, były ustawione, „Muszę powiedzieć, że jestem winowajczynią. Powiedziałam ojcu: «Musisz pokazać światu, że się starasz». To była moja sugestia. ”, powiedziała. Mimo wszystko ojciec Meghan Markle miał wziąć udział w ślubie swojej córki, miał też poprowadzić ją do ołtarza. Jednak okazało się, że Thomas Markle przeszedł zawał serca i nie przyjedzie do Lodnynu na uroczystość. Meghan nie odzywa się do niego. 

 

 

Jesteśmy ciekawe, co jeszcze wypłynie na jaw przed jakże ważną dla świata uroczystością zaślubin brytyjskiego księcia z byłą aktorką, dzieckiem z mieszanego rasowo małżeństwa. To ważny krok dla angielskiej arystokracji. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie