Wy też widzicie podobieństwo Belli do tej top modelki sprzed lat?
fot. Getty Images

Wy też widzicie podobieństwo Belli do tej top modelki sprzed lat?

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z Cannes
15.05.2018

Odkąd w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, branża mody nie mówi o niczym innym. Współczesna gwiazda modelingu Bella Hadid wygląda zupełnie jak jej koleżanka po fachu, która na wybiegach triumfowała w latach 90. Mowa o Carli Bruni, dziś bardziej znanej jako żona 23. prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, która przed laty miała okazję pracować dla takich modowych gigantów jak: Christian Dior, Sonia Rykiel, Karl Lagerfeld, Yves Saint Laurent, Chanel czy Versace.

Cannes 2018: Bella Hadid i modowy miks tylko dla odważnych

Carla Bruni i Bella Hadid są do siebie łudząco podobne na zdjęciu z Cannes

Do spotkania dwóch piękności doszło podczas odbywającego się właśnie Festiwalu Filmowego w Cannes, a konkretnie podczas przyjęcia zorganizowanego przez samą Naomi Campbell w ramach inicjatywy Fashion for Relief na rzecz fundacji Save The Children i akcji Time's Up (charytatywny pokaz mody jest stałym punktem programu podczas Festiwalu). 

I wygląda na to, że nie tylko internauci dostrzegają podobieństwo top modelek, ale i one same. Najlepszy dowód to komentarz, jakim Carla Bruni okrasiła wspólne zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie. Wy też uważacie, że gwiazdy są do siebie łudząco podobne?

54-letnia Yolanda Hadid w tym samym bikini co jej 19-letnia córka

 

Do I have a hidden daughter? @bellahadid

A post shared by Carla Bruni (@carlabruniofficial) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie