Księżna Kate przyćmiła Meghan Markle w dniu jej ślubu?
fot. Getty Images

Księżna Kate przyćmiła Meghan Markle w dniu jej ślubu?

Jak oceniacie jej ostatnią stylizację?
19.05.2018

Księżna Kate na ślubie księcia Harry'ego

Od lat mówi się, że Kate Middleton i jej szwagra Harry'ego łączy wyjątkowa relacja. Więź porozumienia nawiązali bardzo szybko, a Kate zastąpiła Harry'emu starszą siostrę, której nigdy nie miał. Nic więc dziwnego, że jej obecność w dniu książęcego ślubu była niezwykle ważna.

Ona sama swój wielki dzień przeżywała w 2011 roku i wyglądała wówczas przepięknie. Nie dziwi więc, że przyciągnęła całą uwagę zgromadzonych. A jak było tym razem? Media już od kilku miesięcy spekulowały, co w dzisiejszego dnia będzie miała na sobie, podkreślając, że będzie największą gwiazdą imprezy zaraz po pannie młodej. W końcu od zawsze słynie ze swojego nienagannego stylu! I tym razem nie było wyjątku.

7 zasad stylu, których zawsze przestrzega księżna Kate

Na ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego Kate założyła bowiem prostą kremową sukienkę i płaszcz projektu domu mody Alexander McQueen, nawiązując w ten sposób do własnej ślubnej kreacji (w końcu to właśnie Sarah Burton, dyrektor artystyczna marki była jej autorką). Skromny charakter sukienki (idealnie wpisujący się w zasady królewskiego dress code'u) przełamała dekoracyjnym kapeluszem w zbliżonym kolorze. Zdobiony różami model to projekt słynnego kapelusznika Philipa Treacy'ego (dlaczego nas to nie dziwi?). Całość uzupełniały szpilki od samego Jimmy'ego Choo. Wyglądała pięknie, ale tego dnia prawdziwą królową była Meghan. Zgadzacie się?

Doczekałyśmy się! Meghan Markle w sukni ślubnej

fot. Getty Images

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie