Królowa zafundowała Meghan półroczny kurs
fot. Getty Images

Królowa zafundowała Meghan półroczny kurs

Czego będzie się uczyć księżna?
25.05.2018

Królewski kurs etykiety dla Meghan Markle

Jak donoszą wieści z Wysp, królowa Elżbieta II zafundowała Meghan obowiązkowy kurs etykiety królewskiej. Zadanie powierzyła 49-letniej specjalistce tematu Samacie Cohen, która od lat jest osobistą asystentką i sekretarzem królowej. Ta podobno z Pałacu Buckingham przeprowadza się na pół roku do Kensington Palace, gdzie będzie wtajemniczać Meghan w tajniki savoir vivre.

Przez pół roku Meghan Markle będzie uczyć się protokołu, by nie popełnić żadnego faux pas jako księżna Sussex i małżonka wnuka królowej. Samantha Cohen, która nazywana jest Panterą (Samantha the Panther) znana jest z ostrego podejścia do zasad panujących na dworze od wieku. Na pewno nie pozwoli Meghan na więcej wpadek i obejścia zasad, jak robiła to dotychczas.

Podobno Meghan Markle dostała już pierwsze wskazówki przed pierwszym, oficjalnym wyjściem na historyczne już garden party z okazji 70. urodzin księcia Karola. To ona też zmusiła świeżo upieczoną księżną do założenia cielistych rajstop, które rozpętały burzę w internecie. W końcu jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej nawet w największym upale nie może pojawić się z gołymi nogami. Ciekawe co jeszcze Samantha zmieni w życiu byłej aktorki serialowej.

 


królowa ze swoją asystentką Samanthą Cohen / fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie