Księżna Kate w bajecznej sukience z Zary
fot. Getty Images

Księżna Kate w bajecznej sukience z Zary

Wyglądała jak księżna Diana
11.06.2018

Kate w wymarzonej sukience z Zary

Kiedy Meghan Markle buduje historię swojego arystokratycznego stylu na niedostępnych dla większości kobiet na świecie markach, Kate wybiera sieciówki. Nie wiadomo czy jest to ostateczne określenie kierunku, w jakim idą księżne, czy całkowity przypadek. Meghan wybrała ostatnio sukienkę i kopertówkę Caroliny Herrery i kapelusz, oczywiście, Philipa Treacy'ego. Bardzo rzadko wybiera ubrania... niedrogie.

Pod koniec maja Kate pojawiła się z rodziną podczas zawodów konnych Houghton Horse Trials w Norfolk. Miała na sobie haftowaną sukienkę z letniej kolekcji Zary. Teraz wybrała się z dwójką swoich dzieci do Beaufort Polo Club, by oglądać swojego przystojnego małżonka, rozgrywającego mecz polo. Księżna wybrała na tę okazję bajeczną i prostą sukienkę z Zary (kosztuje 199 złotych i jest aktualnie dostępna w sprzedaży). Letnia, delikatna i jak najbardziej w trendach kreacja stworzyła fantastyczny look. Taki, którym każda z nas może się zainspirować. 

Żona księcia Williama uzupełniła swój look torebką Victorii Beckham i letnimi koturnami Russell & Bromley. Oczywiście oba dodatki nosiła już wielokrotnie wcześniej. 

Który styl pasuje Wam bardziej? Kate, która recyklinguje ubrania i stawia na tanie projekty, czy Meghan wybierająca luksusowe marki z najwyższych półek?

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie