Pippa Middleton też będzie miała arystokratyczny tytuł
fot. Getty Images

Pippa Middleton też będzie miała arystokratyczny tytuł

I to niezależnie od siostry, która jest księżną
13.06.2018

Pippa Middleton będzie oficjalnie arystokratką

Mimo jasnych koligacji z brytyjską rodziną królewską, Pippa Middleton do niej nie należy. Siostra małżonki wnuka królowej jest tylko nią. I jak na razie Elżbieta II nie kwapiła się, by nadać jej lub rodzicom Kate Middleton tytułu arystokratycznego, a w końcu to ona ma taką władzę. Jednak i bez jej pomocy, Pippa otrzyma swój własny tytuł. A wszystkie dzięki małżeństwu z odpowiednią osobą.

Pippa, która jest aktualnie w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, w zeszłym roku wyszła za mąż za brytyjskiego finansistę i multimilionera Jamesa Matthewsa. Zaś jego ojciec David Matthews, w 2008 roku, kupił szkocką rezydencję (zamek) w otoczeniu ziemi o wielkości 10 tys. akrów. Jak to cęsto bywa z Wielkiej Brytanii, jej zakup wiązał się z zakupem tytułu Laird of Glen Affric, czyli dziedzica. Po tym, jak jego syn odziedziczy posiadłość, Pippa Middleton nazywać się będzie Lady Glen Affric. Przyszli państwo na włościach mają też opcję odrzucenia tej propozycji i odziedziczenia ziemi bez zaszczytów. 

To w dalekiej przyszłości. Na razie Pippa Middleton cieszy się przyszłym macierzyństwem. Jednak na głowie ma również zmartwienia. Jej teść David Matthews oskarżony został o gwałt na nieletniej. Sprawa milionera nie została jednak na razie wyjaśniona.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie