Stefano Gabbana uderza ponownie. Tym razem przesadził
fot. ImaxTree / FREE

Stefano Gabbana uderza ponownie. Tym razem przesadził

I szykuje się pozew sądowy?
08.07.2018

Stefano Gabbana uderza w Kardashianki

Kontrowersyjny projektant mody uważa, że nie ma nic do stracenia i po raz kolejny uderza w znane celebrytki. Co gorsza takie, które są (a może już – były) stałymi klientkami Dolce & Gabbana. Jest dojrzały, sławny i niemiłosiernie bogaty – wolno mu wszystko?

Mimo krytyki jaka spłynęła na niego przy okazji konfrontacji z Seleną Gomez, designer ponownie wybiera ją za cel. Tym razem komentuje zdjęcie artystki na jednym z jej instagramowych fan page'y. Stefano Gabbana napisał „Nienawidzę cię” pot fotografią z 19. czerwca, na którym Selena pozuje z jedną z fanek. Reakcja miłośników gwiazdy była bardzo szybka i Stefano Gabbana został momentalnie zakrzyczany.

 

 

I am in love with her pauses!!

Post udostępniony przez Selena Gomez|fb Or UNF(APP) (@sgomezdailly)

 

Jednak nie tylko Selenę obrał sobie za cel. Internauci doszukali się obraźliwych tekstów Stefano Gabbany pod postami związanymi z rodziną Kardashianek. Pod jedną z fotografii napisał „Najtańsza rodzina na świecie” (ang. The most cheap people in the world). Co dziwne, dosłownie dwa dni temu jego partner z Dolce & Gabbana – Domenico Dolce pojawił się na Instagramie na przyjaznym zdjęciu z Kourtney Kardashian.

 

Stefano Gabbana – kontrowersje

 

Rozumiemy wolność słowa i wyrażania własnych poglądów, ale pustego szerzenia nienawiści nie można nigdy usprawiedliwiać, nawet jeśli hejterem jest sławny i jakże zdolny kreator mody. Jak oceniacie postępowanie Stefano Gabbany?

 

 

Dolce,Dolce,Dolce

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie