To jest prawdziwa tajemnica ponadczasowego stylu Jackie Kennedy
fot. Getty Images

To jest prawdziwa tajemnica ponadczasowego stylu Jackie Kennedy

To dzięki temu zawsze wyglądała nienagannie?
12.07.2018

Jackie Kennedy i tajemnica jej stylu

Jest ona jedną z tych kobiet, których styl nigdy nie wyjdzie z mody. Spójny, nienaganny i designerki – wystarczy sekunda, by rozpoznać Jackie Kennedy czy później Jackie Onassis na zdjęciach. Tak charakterystyczną, ale i intrygującą postacią była. Nic więc dziwnego, że Jeremy Scott do swojej jesiennej kolekcji, wykorzystał właśnie jej wizerunek. Specyficzne komplety, fryzura, nakrycia głowy, okulary. Jackie O. jak żywa.

Wiele osób zastanawia się w czym tkwi tajemnica jej wizerunku. Na pewno przyczynili się do tego m.in. Gustave Tassell i Oleg Cassini, ulubieni projektanci byłej pierwszej damy, ale i setki tysięcy dolarów wydanych we francuskich domach mody. Chanel i Givenchy to tylko niektóre z nich. Jednak w stylu chodzi o coś więcej – trzeba mieć to coś. W końcu pieniądze i znane metki to nie wszystko.

 

Dowiedzcie się więcej o stylu Jackie Kennedy

 

Ostatnio na aukcji pojawiły się pamiętniki Jackie Kennedy z jej odręcznymi notatkami. W treści znajduje się mnóstwo zapisków związanych z jej garderobą. Okazuje się, że gwiazda skrzętnie przygotowywała się do każdego wyjścia, rozpisywała stylizacje i planowała je na długo wprzód. Okazje się, że jej tajemnicą był odpowiedni plan. Niestety kto w dzisiejszych czasach może pozwolić sobie na taki luksus? Chyba tylko Meghan Markle.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie