Córka Catherine Zety-Jones wchodzi do świata mody
fot. Getty Images

Córka Catherine Zety-Jones wchodzi do świata mody

Właśnie pojawiła się na pierwszej okładce
06.08.2018

Carys Zeta Douglas na okładce Town&Country

Niedawno pisałyśmy o nastoletniej córce Catheriny Zety-Jones i Michaela Douglasa. Mała piękność do złudzenia przypomina swoją urodziwą mamę. Nic więc dziwnego, że zaczynają się nią interesować media. Jakiś czas temu zrobiła furorę podczas nowojorskiego tygodnia mody, gdzie pojawiła się u boku Catherine. Obie wyglądały olśniewająco. Teraz świat obiegła informacja, że Carys zaliczyła właśnie swoją pierwszą okładkę.

15-latka pojawiła się w amerykańskim magazynie Town&Country. Jednak nie tylko Carys robi karierę. Coraz częściej mówi się o 17-letnim Dylanie, który jest coraz przystojniejszy. W końcu w jego żyłach płynie gwiazdorska krew. Jego ojcem jest dwukrotny zdobywca Oscara, zaś dziadkiem, niegdyś przystojny, również zdobywca Oscara – Kirk Douglas. 

 

Piękne geny – zobaczcie, jak wyglądają dzieci sławnych ludzi

 

 

Gwiazdorska para bardzo pilnuje prywatności swojej rodziny. Dzieci zaś wychowywane były na Bermudach, z daleka od blasku fleszu. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas przenieśli się do Nowego Jorku, gdy ich dzieci były w wieku szkolnym, „Myślałam, że mój tata jest kucharzem, specjalizującym się w robieniu naleśników. Naprawdę nie wiedziałam, że jest aktorem. Moi rodzice są świetni w pilnowaniu tego, żebyśmy nie stracili kontaktu z rzeczywistością”, powiedziała w rozmowie z Town&Country Carys.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie