Siostry Hadid mają konkurencję! Poznajcie córki Ewana McGregora
fot. Getty Images

Siostry Hadid mają konkurencję! Poznajcie córki Ewana McGregora

Jak wyglądają Clara i Esther McGregor?
09.08.2018

Clara i Esther McGregor to ulubienice świata mody

Świat mody uwielbia urodziwe rodzeństwa – Gigi i Bella Hadid (a także ich brat Anwar), Poppy i Cara Delevingne, Dakota i Elle Fanning, nie mówiąc już o wszystkich Kardashiankach. Nic więc dziwnego, że Fendi do swojej najnowszej kampanii na jesień i zimę 2018/2019 zaangażował piękne siostry. O nich będzie na pewno głośno.

Clara (urodzona w 1996 roku) i Esther (rocznik 2001) McGregor to córki samego Obiego Wan Kenobiego – Ewana McGregora. Oprócz promocji nowej linii tego włoskiego domu mody, młode modelki promują słynną torebkę „Peekaboo bag” od Fendi, która w tym sezonie świętuje swoje dziesięciolecie.

Clara studiuje na New York University’s Tisch School of the Arts, a także w 2017 roku wystąpiła u boku swojego ojca w filmie „Miles Ahead ”. Mimo to nie jest zainteresowana karierą w kinie, woli świat mody.

Clara Mathilde McGregor i Esther Rose McGregor są dziećmi znanego aktora i jego o pięć lat starszej małżonki Eve Mavrakis. Ewan McGregor był w związku z Eve przez 22 lata. Clara i Esther mają młodszego brata Anouka i adoptowanego brata Jamyana.

 

Zobaczcie córkę Catherine Zety-Jones

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie