Córka Madonny zadebiutowała na wybiegu
fot. Gregg DeGuire / FilmMagic / Getty Images

Córka Madonny zadebiutowała na wybiegu

W dodatku podczas New York Fashion Week!
13.09.2018

W rok po głośnym debiucie córki Cindy Crawford Kai Gerber, na wybiegu po raz pierwszy można było zobaczyć kolejne dziecko nie mniej słynnej mamy. Podczas nowojorskiego tygodnia mody w roli modelki pojawiła się bowiem Lourdes Leon, córka Madonny i jej byłego partnera aktora Carlosa Leona. 21-latka była gwiazdą show awangardowej sportowej marki Gypsy Sport (o nowojorskim rodowodzie), która swoją kolekcję na wiosnę-lato 2019 zaprezentowała 11 września.

Lourdes Leon zadebiutowała na wybiegu w pokazie Gypsy Sport

Debiutantka nie miała łatwego zadania. Ubrana była w ekstremalnie szerokie, podarte dżinsy leżące na biodrach tak nisko, że wystawały spod nich majtki, a oprócz nich miała na sobie biżuteryjną konstrukcję pełniącą rolę góry od kostiumu (z łańcuchów i różnych rodzajów muszli). A do tego wąskie okulary przeciwsłoneczne rodem z „Matrixa” i pióra we włosach zafarbowanych na... zielono.

Jak Madonna wpłynęła na modę, kulturę i nasze życie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#runway

Post udostępniony przez Lourdes Leon (@lourdesleon_official)

Mimo to Lourdes świetnie sobie poradziła. Może dlatego, że to nie jej pierwsze doświadczenie z modelingiem. Wystarczy wspomieć, że w 2015 roku swoją twarzą promowała zapach „Pop” Stelli McCartney – obok Kenyi Kinsji Jones, córki Quinsy Jones. Czy to początek spektakularnej kariery? Kaiu Gerber, miej się na baczności!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie