Meghan Markle nie rozstaje się z tą spódnicą. Teraz to najmodniejszy model
fot. Getty Images

Meghan Markle nie rozstaje się z tą spódnicą. Teraz to najmodniejszy model

Nosi ją między innymi z bluzką z popularnej sieciówki!
07.10.2018

Jej ulubione garnitury i kopertowe sukienki ostatnimi czasy poszły w odstawkę. A wszystko to z powodu jednej rzeczy, z którą księżna Sussex w ostatnich tygodniach się nie rozstaje. Mowa o ołówkowej spódnicy midi, dla której Meghan całkowicie straciła głowę. Spódnicy, a właściwie spódnicach, bo w swojej garderobie księżna ma nie jedną lecz kilka. Wszystkie jednak wyglądają tak samo – przyjmują długość za kolano, są idealnie dopasowane do ciała i – co ważne – mają elegancki ciemnozielony kolor – jeden z najmodniejszych w tym sezonie. Księżnej nie można przecież odmówić znajomości najświeższych trendów.

Ołówkowa spódnicaUlubiony model Meghan Markle

Na model księżna postawiła już trzykrotnie. Po raz pierwszy podczas swojej wizyty w Belfast. Wówczas do zielonej ołówkowej spódnicy (tym razem wykończonej spektakularną falbaną) od Grety Constantine założyła prosty sweterek w śmietankowym odcieniu (z kolekcji Victorii Beckham), piaskowy płaszcz od Mackage Mai, aksamitne szpilki Jimmy'ego Choo oraz kamelową torebkę. Następnie, tym razem odwiedzając Irlandię, zdecydowała się na monochromatyczny total look, model z kieszeniami – z metką Givenchy, zestawiając z dzianinową bluzką o rękawach do łokcia, kuferkową torbą i – ponownie – aksamitnymi szpilkami (tym razem w jaśniejszym odcieniu).

Za trzecim razem, ubierając się niemalże identycznie, tym samym lansując już nowy trend. Do ciemnozielonej spódnicy Hugo Bossa, tym razem uszytej z naturalnej skóry dobrała koszulę w tym samym kolorze. Koszulę, którą wy też możecie mieć. Model pochodzi bowiem z popularnej sieci & Other Stories.

Fot. Getty Images

Czy to wystarczający pretekst, by ubrać się jak księżna? Czemu nie? Spódnica doskonale podkreśla zgrabną sylwetkę i smukłe nogi, a ciemnozielony kolor idealnie podkreśla cerę (dla brunetek idealny!). Doskonały pomysł na stylizację między innymi do biura.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie