Karlie Kloss zaskoczyła wszystkich i... wyszła za mąż!
fot. Getty Images

Karlie Kloss zaskoczyła wszystkich i... wyszła za mąż!

Zdjęciem w sukni ślubnej właśnie pochwaliła się na Instagramie.
19.10.2018

Kiedy my smacznie spałyśmy, fanki mody zza oceanu, przeżyły niemałe zaskoczenie. Powód? Jedno zdjęcie na Instagramie. Dosłownie przed kilkoma godzinami swoją fotografię w sukni ślubnej (trzymającą za rękę ukochanego) zamieściła bowiem słynna modelka Karlie Kloss, informując swoich fanów, że właśnie wyszła za mąż! Za kogo? Tu niespodzianek nie będzie.

Karlie Kloss wyszła za mąż!

Karlie sakramentalne „tak” powiedziała swojemu wieloletniemu partnerowi, Joshui Kushnerowi, z którym zaręczyła się w lipcu tego roku (a więc dopiero trzy miesiące temu!). Wtedy również szczęśliwą nowiną pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, nie szczędząc narzeczonemu wielu ciepłych słów. „Kocham cię tak bardzo, że brak mi słów, by to wyrazić. Josh, jesteś moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Nie mogę doczekać się wspólnej przyszłości. Milion razy tak” – napisała pod wspólnym zdjęciem z plaży. Pierścionek zaręczynowy (z ogromnym brylantem) pokazała jednak dopiero później na swoich InstaStories. Przygotowania do ślubu trzymała jednak w sekrecie.

Karlie Kloss i jej sprawdzony sposób na piękną cerę

Tajemnicą pozostaje także wciąż, kto zaprojektował jej ślubną sukienkę. Wiemy jednak, jak wyglądała. Modelka postawiła na długą, rozkloszowaną u dołu koronkową suknię z dekoltem w kształcie litery V, z długimi, dopasowanymi do ciała rękawami. I założyła do niej długi i okazały welon. Zresztą zobaczcie same.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10.18.2018

Post udostępniony przez Karlie Kloss (@karliekloss)

Kim jest Joshua Kushner, mąż Karlie Kloss?

Co warto zaś wiedzieć o mężu modelki? Joshua Kushner ma 33 lata i jest bratem Jareda Kushnera, męża Ivanki Trump, doradcy prezydenta. Sam stroni jednak od polityki, choć nie kryje swoich liberalnych poglądów. Jest pomysłodawcą start upu Oscar, firmy zajmującej się ubezpieczeniami zdrowotnymi, pochodzi jednak z zamożnej rodziny inwestującej w nieruchomości. Z Karlie Kloss związany jest od 2012 roku.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie