Irina Shayk w najmodniejszym zestawie jesieni
fot. Getty Images

Irina Shayk w najmodniejszym zestawie jesieni

Kupicie go w popularnej sieciówce.
25.10.2018

Wszystko wskazuje na to, że pod względem popularności wśród gwiazd Mango ma szansę przebić niezastąpioną dotychczas Zarę. Po Gigi Hadid, Alexie Chung, Olivii Palermo czy Winnie Harlow, kolejna słynna fashionistka postawiła bowiem na projekt tej popularnej marki. A właśniwie nie jeden lecz dwa! Mowa o rosyjskiej top modelce Irinie Shayk, przez lata związanej choćby z Victoria's Secret, która na spacer po mieście założyła niedawno płaszcz i spódnicę hiszpańskiej sieciówki.

Irina Shayk i Stella Maxwell zaprojektowały torebki, dla francuskiej marki.

Irina Shayk w płaszczu i spódnicy z Mango

Jedna z 20 najseksowniejszych kobiet na świecie (według portalu Models.com) postawiła na rzeczy nieprzypadkowe, bo w stu procentach zgodne z najświeższymi trendami, tym samym kompletując najmodniejszą stylizację tegorocznej jesieni. Modelka miała na sobie krótki płaszczyk z jasnobrązowego misia (pluszowe okrycia to teraz hit!) oraz czarną skórzaną spódniczkę mini (kolejny z krzyków mody tego sezonu) – zapinaną na guziki i wyposażoną w dwie duże kieszenie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NYC 19/10/18 #irinashayk #irinashaykonline

A post shared by Irina Shayk Georgia (@irinashaykonline) on

Ten sam płaszczyk miała zresztą już wcześniej – na przechadzce ze swoim partnerem Bradleyem Cooperem i ich malutką córeczką Leą De Seine Shayk Cooper.

Miesiąc po porodzie Irina Shayk pojawiła się w bikini.

 

Jeśli chcecie ubrać się tak jak Irina, wciąż macie taką możliwość. Zarówno płaszcz, jak i spódnica wciąż dostępne są w sklepie online Mango. Okrycie występuje w dwóch kolorach do wyboru – brązowym (to właśnie na nie postawiła modelka) oraz ciemnozielonym. Kosztuje 349,90 zł. Za spódnicę trzeba zapłacić nieco mniej, bo 269,90 zł. Zainteresowane?

fot. mango.com

fot. mango.com

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie