Nicky Hilton odtworzyła legendarny look Paris z lat 2000.
fot. Getty Images

Nicky Hilton odtworzyła legendarny look Paris z lat 2000.

Trudno o lepszy kostium na Halloween.
31.10.2018

Choć oficjalnie Halloween przypada na dzisiejszą noc, gwiazdy świętują już od weekendu. W kategorii na najlepszy kostium jak dotąd wygrywa Nicky Hilton Rothschild, i nie mamy wątpliwości, że raczej trudno będzie ją przebić. Jednak jeśli przed wami impreza, a wciąż nie wiecie, co na siebie włożyć, warto się nią zainspirować. Zwłaszcza, że strój na, jaki postawiła, nietrudno będzie skompletować. Dziedziczka fortuny z okazji Halloween przebrała się bowiem za... swoją starszą siostrę. Ubierając się dokładnie jak Paris w jej 21. (huczne) urodziny.

Nicky Hilton z okazji Halloween przebrała się za Paris

Stylizacja jest już prawdziwą legendą. Najlepszy dowód? Wcześniej w ramach dowcipu postawiła na nią także Kendall Jenner, która look Paris sprzed lat – a konkretnie z 2002 roku – odtworzyła w dniu własnych 21. urodzin (i później jeszcze kilkukrotnie). Bazą jest skąpa sukienka (z bardzo głębokim dekoltem i odkrytymi plecami) w całości uszyta z mieniących się przy każdym ruchu srebrnych cekinów. Jeśli jeszcze nie macie takiej w swojej szafie, najwyższa pora wybrać się na zakupy.W końcu to teraz jeden z silniejszych trendów, który przetrwa co najmniej do 2019 roku (włącznie!). Styl z lat 2000. jest bowiem najnowszą inspiracją projektantów.

fot. Getty Images

Macie już sukienkę? Pora na dodatki. Nicky, podobnie jak wcześnie Paris (i Kendal) postawiła na zdobny choker oraz błyszczącą tiarę. Na nogi zakładając równie olśniewające szpilki. Jeśli ubierzecie się jak ona (one!) możecie być pewne, że zostaniecie gwiazdami imprezy. I to dosłownie.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie