Tradycyjne marynarki odchodzą do lamusa. Księżna Meghan od nowa definiuje klasykę.
fot. Getty Images

Tradycyjne marynarki odchodzą do lamusa. Księżna Meghan od nowa definiuje klasykę.

Podczas wczorajszych obchodów Remembrance Day znów postawiła na swój ulubiony model.
12.11.2018

11 listopada 1918 roku to dzień ważny nie tylko dla Polski. Stulecie zakończenia I Wojny Światowej świętowała także brytyjska rodzina królewska, która, jak co roku obchodziła Remembrance Day, czyli dzień pamięci o jej ofiarach. Po raz pierwszy w uroczystościach uczestniczyła księżna Meghan, która w tym roku oficjalnie dołączyła do rodziny.

Meghan Markle po raz pierwszy na Remembrance Day

Podczas porannych uroczystości przy pomniku The Cenotaph miała na sobie płaszcz o charakterystycznych futurystycznych rękawach, który wieczorem zamieniła na element garderoby, do którego ma absolutną słabość. Mowa o topie z baskinką, dwoma rzędami guzików i – obowiązkowo – łódkowym dekoltem, który księżna regularnie wybiera zamiast tradycyjnej marynarki. I nosi do prostej spódnicy w tym samym kolorze. Zresztą zobaczcie sami. Idąc za rękę z księciem Harrym wyglądała niesamowicie. Zwróćcie uwagę na broszki w kształcie maków, jakie oboje mają na sobie – to element charakterystycznego dla Remembrance Day dress code'u.

fot. Getty Images

Niemal identyczny zestaw, tyle że w innym, bo jasnoróżowym kolorze (i z metką Prady) miała na sobie już wcześniej – w czerwcu tego roku podczas Queens Young Leaders Awards. Co tylko potwierdza, że tylko kwestią czasu jest, kiedy i my stracimy da niego głowę.

Meghan lansuje sukienkę, która jest hitem jesieni.

Księżna Kate i królowa Elżbieta podczas Remembrance Day 2018

Nie tylko Meghan wyglądała tego dnia doskonale. Tylko spójrzcie na stylizację księżnej Kate, która także postawiła na nietypowy, bo asymetryczny dekolt, który był jedynym ozdobnikiem jej sukienki.

fot. Getty Images

Największą gwiazdą tego dnia była chyba sama królowa. W błyszczącej sukience, podwójnym sznurze pereł i pelerynie, nie mogła być bardziej zgodna z jesiennymi trendami. A przy tym niezwykle szykowna.

Dlaczego Meghan Markle zawsze nosi szpilki o rozmiar za duże? 

fot. Getty Images

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.l

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie