Victoria Beckham rozpoczyna nowy rozdział w karierze
fot. Getty Images

Victoria Beckham rozpoczyna nowy rozdział w karierze

Będziecie zaskoczone!
26.11.2018

Była już wokalistką popularnego girlsbandu, od 10 lat odnosi sukcesy jako projektantka mody, teraz przyszedł czas na kolejne zawodowe wyzwanie. Victoria Beckham ogłosiła właśnie, że zostanie... vlogerką! 44-latka poinformowała bowiem, że założyła swój własny kanał na YouTube!

Victoria Beckham ma własny kanał na YouTube

A ponieważ w social mediach czuje się jak ryba w wodzie, swoimi najnowszym sukcesem pochwaliła się na Instagramie. To właśnie tam udostępniła niepublikowany wcześniej krótki film, nagrany podczas jej ostatniego pokazu w ramach londyńskiego tygodnia mody. Victoria, w rozmowie z Derekiem Blasbergiem, dyrektorem You Tube do spraw mody i urody, opowiada nie tylko, czego możemy spodziewać się po jej nowym przedsięwzięciu, ale i żartuje ze swojej kariery jako Spicetki, a także zdradza, że od swoich fanów dostaje mnóstwo zdjęć, na których wyskakują z... papierowych toreb (to nawiązanie do słynnej fotografii Victorii w torbie Marca Jacobsa, a także jej jubileuszowej kampanii). Wiemy więc, że na jej kanale na YouTube znajdziemy tutoriale urodowe (w końcu projektantka od lat tworzy kosmetyki dla luksusowej marki kosmetycznej Estée Lauder), porady stylizacyjne, a także ciekawostki związane z jej pracą (i nie tylko).

 

 

„To dla mnie całkiem nowy rozdział. Mogę nacisnąć stopą pedał gazu i robić wszystko, czego pragnęłam od dłuższego czasu” – wyznała gwiazda. Jej kanał już subskrybuje ponad 21 tysięcy osób. Już można tam obejrzeć: archiwalne looki z pokazów i przypomnieć sobie dawne inicjatywy Beckham, w tym tutoriale, jakie projektantka nagrała dla konkretnych marek wcześniej. Czekamy na więcej!

Wszystko, co warto wiedzieć o jubileuszowym pokazie Victorii Beckham podczas London Fashion Week.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie