Dlaczego księżna Meghan nigdy nie założy sukienki od Victorii Beckham?
fot. Getty Images

Dlaczego księżna Meghan nigdy nie założy sukienki od Victorii Beckham?

Myślicie, że ma to sens?
29.11.2018

Księżna Sussex od zawsze bardzo lubiła Victorię Beckham. Mówi się też, że to właśnie brytyjska projektantka doradza Meghan w kwestii garderoby. Księżna tak bardzo ceni sobie zdanie Victorii, że po stylizacyjną podpowiedź potrafi nawet do niej zadzwonić (i robi to regularnie!). A jednak w jednym z udzielonych przed kilkoma miesiącami wywiadów wyznała, że nigdy nie założy sukienki od projektantki. 

Victoria i David Beckhamowie na ślubie Meghan i Harry'ego / fot. Getty Images

Dlaczego Meghan Markle nie założy sukienki od Victorii Beckham?

Deklaracja ta zaskakuje tym bardziej, że bardzo kobiece, a jednocześnie nowoczesne kroje, z których słynie Victoria, idealnie wpisują się w ulubioną estetykę Meghan. Dlaczego jednak księżna konsekwentnie wybiera kreacje Givenchy, Emilii Wickstead czy Diora, pomijając sukienki przyjaciółki? Powód jest prosty – Meghan twierdzi, że nie ma odpowiedniej sylwetki.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#VBSS19 #VBSince08

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

„Nauczyłam się już, że to, co wygląda dobrze na wieszaku, nie zawsze musi wyglądać dobrze na mnie” – wyznała, wracając wspomnieniami do czasów, kiedy jeszcze grała w serialu Suits. Jako przykład wskazując właśnie sukienki od Beckham. „Kocham je, ale nie mam wystarczająco długiego tułowia, by dobrze nam nie leżały” – powiedziała otwarcie. Zaskoczone? My odrobinę, w końcu księżnej nie można odmówić świetnego wyglądu.

5 stylizacyjnych trików Victorii Beckham.

Co księżna Meghan nosi na co dzień?

Przy okazji Meghan zdradziła także, co lubi nosić, kiedy nie ma w planach pokazywać się publicznie. „Najlepiej czuje się w luźnych sukienkach do połowy uda, balerinach i krótkich kurtkach” – wyznała. Podkreślając, że czasem chce odpocząć od przylegających do ciała fasonów. Dodała także, że kiedy wybiera się w podróż zawsze ma przy sobie szalik – choćby dlatego, że gdy jest zimno w samolocie, może okryć nim nogi. Dlaczego by w tej kwestii nie wziąć z niej przykładu? A może już tak robicie?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie