Wieczny kawaler Quentin Tarantino właśnie się ożenił!
fot. Getty Images

Wieczny kawaler Quentin Tarantino właśnie się ożenił!

Kim jest jego wybranka?
29.11.2018

Tego nikt się po nim nie spodziewał. 55-letni reżyser deklarował, że nigdy się nie ożeni, a jednak! Wczorajszego wieczoru wziął ślub z 35-letnią Daniellą Pick, izraelską piosenkarką i modelką, z którą zaręczony był od lipca 2017 roku. Ceremonia odbyła się w Los Angeles.

Benicio del Toro: Walczący z demonami.

Quentin Tarantino ożenił się z Daniellą Pick

Para poznała się w 2009 roku w Izraelu, kiedy reżyser zawitał tam, by promować swój film Bękarty wojny. O zaręczynach, które nastąpiły 8 lat później poinformowała sama Pick, publikując na swoim Instagramie zdjęcie, na którym ubrana w białą sukienkę, trzyma dłoń na ramieniu swojego wybranka. 

Trzy dni temu na InstaStories zamieściła zaś relację z wieczoru panieńskiego, który odbył się w Beverly Hills w pięciogwiazdkowym hotelu The Peninsula. Na razie jeszcze w social mediach nie udostępniła zdjęć z wczorajszej ceremonii (zrobili to jednak inni).
Wiemy, że dla panny młodej powstały aż 4 białe suknie. Wszystkie zaprojektowała izraelska projektantka Dana Harel. Ostatecznie Pick zdecydowała się na długą slip dress na ramiączkach, do której założyła tradycyjną biżuterię Keren Wolf. W dłoniach trzymała bukiet róż.
Zaślubiny odbyły się w kameralnej atmosferze – w gronie najbliższych przyjaciół pary (w sumie pojawiło się jedynie 20 osób). 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oh my God! Вот так новость! Квентин Тарантино впервые женился Его избранница -израильская певица и модель Даниэле Пик ⠀ Как сообщает издание People, пара поженилась в Лос-Анджелесе в среду. Это была скромная церемония, для которой Пик выбрала элегантное белое платье с фатой и тиарой. Тарантино надел черный костюм. ⠀ Ранее Тарантино говорил, что выбирает работу, а не женитьбу. В 2009 году режиссер говорил, что когда он делает фильм, он не делает ничего кроме этого; у него нет жены и детей и ничто не может встать у него на пути. ⠀ Тарантино и Пик познакомились в Израиле в 2009. Позднее пара распалась, но в 2015 году влюбленные снова начали встречаться. В 2017 году они сообщили о помолвке. ⠀ Квентин, от всей души радуемся за тебя! ⠀

A post shared by ▪️Кино ▪️ Фестивали ▪️Action! (@cinema_cloud) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie