Emily Ratajkowski z najmodniejszą torebką tej jesieni. Kupicie ją w znanej sieciówce.
fot. Getty Images

Emily Ratajkowski z najmodniejszą torebką tej jesieni. Kupicie ją w znanej sieciówce.

Model coś nam przypomina...
10.12.2018

To oficjalne! Hiszpańska sieciówka Mango jest ostatnio najczęściej wybieraną przez gwiazdy. W projektach marki na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy widziano już: Bellę i Gigi Hadid, Carey Mulligan, Irinę Shayk oraz Alexę Chung. Teraz przyszła pora na Emily Ratajkowski.

Irina Shayk w najmodniejszym zestawie jesieni.

Emily Ratajkowski z torebką Mango

Top modelka postawiła na torebkę marki i wybrała model, który w tym sezonie bije rekordy popularności. Chodzi o belt bag, czyli saszetkę-nerkę, tyle że w bardziej eleganckim wydaniu. Torebka Mango ma kształt niewielkiego worka, i uszyta jest z ekoskóry w drapieżny wężowy wzór (skojarzenia z kultowymi już torebkami polskiej projektantki Zofii Chylak są więc nieuniknione). I wciąż jest dostępna w sprzedaży – w dodatku w bardzo przystępnej cenie – 69,90 zł. 

Emily Ratajkowski wbrem założeniu marki nie zapięła jednak torebki w talii lecz przewiesiła ją przez ramię. Dobrała do niej szarą bluzę z kapturem, marynarkę w kratę, klasyczne jeansy i okulary w kocich oprawkach – nietypowe, bo z lustrzanymi szkłami. Zresztą zobaczcie same.

To właśnie te torebki w tym sezonie są jednym z najmodniejszych modeli.

fot. materiały prasowe Mango

fot. materiały prasowe Mango

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie