4 rzeczy, jakie księżna Kate zawsze ma w swojej torebce
fot. Getty Images

4 rzeczy, jakie księżna Kate zawsze ma w swojej torebce

I co nosi w torebce królowa?
26.12.2018

Wiemy już, co nosi w torebce królowa Elżbieta II (a czego nie), która podobnie jak my wszystkie nie rozstaje się między innymi z paczką chusteczek higienicznych i balsamem do ust, teraz przyszedł czas na księżną Kate. Ciekawostka wyszła na światło dzienne za sprawą jej najnowszej biografii autorstwa Marcii Moody, o (mało zaskakującym) tytule Kate: A Biography, która niedawno ukazała się na brytyjskim rynku. 

Znamy zawartość torebki Kate Middleton!

No cóż, zaskoczeń nie będzie. Podobnie jak królowa, także księżna Kate w swojej torebce zawsze ma chusteczkę, nieduże podręczne lusterko oraz pomadkę nawilżającą. Oprócz nic nosi przy sobie jednak także bibułkę matującą, pozwalającą w mgnieniu oka poprawić makijaż (i tego warto się od niej nauczyć).

Zastanawiacie się teraz, co robi z telefonem, kluczami czy pieniędzmi? Jak można przypuszczać, je także ma w zasięgu ręki, tyle, że nosi je za nią towarzysząca jej nieustannie służba. W końcu niewiele się mieści do eleganckiej kopertówki. Cóż, my możemy liczyć najwyżej na swojego chłopaka.

Księżna Kate i Sandra Bullock są co do tego zgodne - oto najmodniejsza sukienka sezonu.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie