Meghan Markle nie chciała kupować nic w Zarze
fot. Getty Images

Meghan Markle nie chciała kupować nic w Zarze

Zorganizowała nawet Zara Sayonara Party!
04.01.2019

„Koniec kupowania w Zarze!” – taką obietnicę złożyła samej sobie Meghan Markle. I z tej okazji zorganizowała nawet specjalne przyjęcie – mogliśmy przeczytać ostatnio na łamach magazynu Vanity Fair. Sayonara Zara Party, bo właśnie takiej nieoficjalnej nazwy doczekała się impreza, którą Markle wyprawiła dla przyjaciół, miała miejsce kilka lat temu (dlatego właśnie używamy panieńskiego nazwiska księżnej), kiedy jej kariera (wówczas jeszcze) aktorki zaczęła nabierać tempa.

Tradycyjne marynarki odchodzą do lamusa. Księżna Meghan od nowa definiuje klasykę. 

Sayonara Zara Party, czyli jak Meghan Markle świętowała zakończenie zakupów w Zarze

Zawodowe sukcesy przyczyniły się bowiem do wyraźnej poprawy stanu konta Meghan, dzięki czemu zaczęło być ją stać na ubrania od projektantów. By to uczcić, i raz na zawsze symbolicznie pożegnać zakupy nie tylko w Zarze, ale i innych popularnych sieciówkach, urządziła więc przyjęcie połączone z „rozdawką” zalegających w jej szafie niedrogich ubrań. 

„Rola Rachel otworzyła mnie na świat” – w innym z wywiadów wyznała Markle. „Na co dzień nosiłam normalne ubrania, ale na planie miałam okazję zakładać prawdziwą sztukę” – wspominała. To właśnie, grając w Suits miała na sobie po raz pierwszy kultowy już trencz Burberry czy marynarki Cushnie et Ochs. A dzięki wynagrodzeniu z serialu, mogła pozwolić sobie na to także w normalnym życiu. Jako księżna tym bardziej nie ma powodów do narzekań. W końcu najczęściej ubiera się w domach mody, takich jak Givenchy, Altuzarra i innych. Wiemy jednak, że swojej dawnej obietnicy nie dotrzymała i od czasu do czasu wciąż wybiera Zarę, podobnie zresztą jak jej szwagierka księżna Kate, a także hiszpańska królowa Letizia. Cóż, Zara to ulubiona sieciówka arystokracji. Chociaż kilka lat temu Markle mogła jeszcze o tym nie wiedzieć...

Spódnica, którą noszą Meghan Markle i królowa Letizia jest hitem tej jesieni.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie