Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem
fot. Getty Images

Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem

Wy też czujecie chemię między nimi?
28.02.2019

Odkąd w „Narodzinach gwiazdy” stworzyli jedną z najbardziej niezapomnianych par wielkiego ekranu, cały świat zastanawia się, czy coś więcej nie łączy ich także w życiu prywatnym. A ich wspólne występy – podczas trasy koncertowej Lady Gagi w Las Vegas czy – ostatnio – w trakcie oscarowej gali – tylko nasilają plotki. I wcale nas to nie dziwi – kiedy tych dwoje pojawia się razem, aż iskrzy! Przytulają się, trzymają za ręce i czule na siebie spoglądają. Zresztą, przypomnijcie sobie.

Dowodem na to, że w plotkach może być więcej niż ziarenko prawdy jest ostatnie rozstanie Lady Gagi z jej narzeczonym (i managerem) Christianem Carino. Na gali rozdania Oscarów gwiazda oficjalnie pojawiła się już jako singielka. Według internautów – mocno wpatrzona w Bradleya.

Lady Gaga dementuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem

Ostatnio gwiazda postanowiła odnieść się do plotek i zrobiła to w programie Jimmy'ego Kimmela. „Tak, ludzie mogli zobaczyć chemię między nami, i wiesz co – o to właśnie chodziło!” – powiedziała prowadzącemu. „Shallow to piosenka o miłości, Narodziny gwiazdy to historia miłosna. (...) Kiedy śpiewasz piosenki o miłości, chcesz, by ludzie ją poczuli” – dodała. „Jestem artystką i zdaje się, że wspólnie z Bradleyem zrobiliśmy kawał dobrej roboty – nabraliśmy was!” – śmiała się. Wierzycie?

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie