Księżna Meghan ubrała się jak przed laty księżna Kate i Lady Di
fot. Getty Images

Księżna Meghan ubrała się jak przed laty księżna Kate i Lady Di

Inspiracja: strój pielęgniarki.
12.03.2019

Biała sukienka w subtelne wzory, śnieżnobiały płaszcz o prostym kroju i charakterystyczny toczek w tym samym kolorze – to właśnie tak ubrała się wczoraj księżna Meghan z okazji obchodów Commonwealth Day (dawniej Empire Day), w których uczestniczyła rodzina królewska. Skojarzenia ze strojem pielęgniarki (bardzo szykownej, ale jednak) są tu w pełni zamierzone. Ale nie tylko dlatego może wydawać wam się, że macie déjà vu. Wcześniej na podobną stylizację postawiły bowiem zarówno księżna Kate jak Lady Diana.

To właśnie ta projektantka doradza Meghan Markle w kwestii garderoby.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Meghan Markle odtworzyła strój księżnej Kate i Lady Di

Księżna Kate podobną stylizację zaprezentowała w kwietniu 2017 roku, odwiedzając kaplicę Świętego Jerzego w Zamku Windsor w Niedzielę Wielkanocną. Do toczka i płaszcza w odcieniu kości słoniowej dobierając kolczyki z perłami, kopertówkę z tłoczonej skóry i srebrny zegarek w męskim stylu. Zresztą, zobaczcie sami.

fot. Getty Images

Księżna Diana z kolei ubrała się tak 10 kwietnia 1987 roku na oficjalną wizytę w Sandhurst Military Academy. Podobnie jak Kate również założyła kolczyki z perłami, ponieważ jak była od niej o wiele odważniejsza w doborze garderoby, zamiast klasycznego płaszcza wybrała model w oficerskim stylu projektu Catherine Walker – ze złotymi guzikami i epoletami. 

fot. Getty Images

Meghan miała więc dobre wzorce! Co ciekawe, księżna postawiła na komplet od samej Victorii Beckham, mimo, że wcześniej zarzekała się, że nigdy nie założy sukienki spod igły projektantki. Dokonała dobrego wyboru?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie