Kim jest (przystojny!) chłopak Monici Bellucci?
Monica Bellucci na wybiegu Dolce & Gabbana / fot. Getty Images

Kim jest (przystojny!) chłopak Monici Bellucci?

Aktorka dopiero niedawno zaczęła pokazywać się z nim publicznie.
14.03.2019

Ostatni pokaz Chanel wzbudził ogromne emocje nie tylko dlatego, że przestrzeń paryskiego Grand Palais zamieniono w przykrytą śniegiem alpejską wioskę. I nie tylko dlatego, że był to pokaz ostatniej kolekcji, jaką dla francuskiego domu mody zaprojektował Karl Lagerfeld. Także dlatego, że w pierwszym rzędzie zasiadła Monica Bellucci – i to nie sama lecz w towarzystwie przystojnego młodzieńca. To pierwszy mężczyzna, z którym aktorka pojawiła się publicznie od czasu rozwodu ze swoim mężem Vincentem Casselem w 2013 roku. Nie znaczy to jednak, że właśnie zaczęła się z nim spotykać. 

Kim jest Nicolas Lefebvre, chłopak Monici Bellucci?

Monica Belluci i Nicolas Lefebvre, bo właśnie tak nazywa się jej wybranek, choć po raz pierwszy pojawili się razem podczas oficjalnego wydarzenia, parą są od 2017 roku. W listopadzie ubiegłego roku w jednym z udzielonych wywiadów, aktorka przyznała, że od dłuższego czasu spotyka się z pewnym mężczyzną i że wszystko jest między nimi w najlepszym porządku. O swoim chłopaku nie mówiła ponadto zbyt wiele. Powiedziała jedynie: „Mężczyzna, z którym idę przez życie, jest spoza mojej branży, ale dużo podróżuje. Tryb życia, jaki prowadzi, sprawia, że dobrze mnie rozumie”. 

Dziś wiemy już, że mówiła właśnie o Nicolasie Lefebvre, paryskim rzeźbiarzu i byłym modelu. Lefebvre ma 36 lat (a więc jest młodszy od Bellucci o 18 lat) i 8-letnią córkę z poprzedniego związku. Ma także długie kasztanowe włosy, brodę i... doskonały gust. Wystarczy spojrzeć na jego stylizację z pokazu Chanel – garnitur w tenisowy prążek, białą koszulę (nonszalancko rozpiętą na klacie) i zamszowe loafersy. Jak wam się podoba?

Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie