Księżna Kate do dziś stosuje się do rady, jaką dostała w dzieciństwie
fot. Getty Images

Księżna Kate do dziś stosuje się do rady, jaką dostała w dzieciństwie

Warto pójść w jej ślady.
18.03.2019

Księżna Kate nie bez przyczyny jest jedną z najbardziej lubianych przedstawicielek brytyjskiej rodziny królewskiej. A odkąd wiemy, do jakiej rady stosuje się od lat, tym bardziej jasne staje się, w czym tkwi jej klucz do sukcesu. Jesteście ciekawi? Nie trzymamy was dłużej w niepewności, zwłaszcza, że warto pójść w jej ślady, nawet jeśli nie należy się do arystokracji.

Kto w rodzinie królewskiej cieszy się największą popularnością?

 

Kate Middleton od lat stosuje się do rady, jaką otrzymała w dzieciństwie

Rada, jaką Kate Middleton dostała ponad 20 lat temu od swojego szkolnego nauczyciela, wyszła na jaw za sprawą najnowszej biografii księżnej Kate: The Future Queen, autorstwa królewskiej biografistki Katie Nicholl. Always keep smiling (Zawsze się uśmiechaj) – miał powiedzieć przyszłej księżnej Dr. Robert Acheson, ulubiony nauczyciel Kate i dyrektor St Andrews' Prep School, podstawówki, do której uczęszczała. 

„Miała najwspanialszy uśmiech na świecie, więc często powtarzałem jej, by niezależnie od sytuacji, nie przestawała się uśmiechać” – wyjaśnił później Dr. Robert Acheson. I wygląda na to, że księżna wzięła sobie tę radę do serca. Wystarczy obejrzeć zdjęcia z oficjalnych uroczystości, na których się pojawia. Uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

Brat księżnej Kate prowadzi najgorętsze ostatnio konto na Instagramie.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie