Ulubiony dodatek księżnej Kate teraz pokochała księżniczka Eugenia
fot. Getty Images

Ulubiony dodatek księżnej Kate teraz pokochała księżniczka Eugenia

Arystokratki udowadniają, że w tym sezonie trudno się bez niego obejść.
22.03.2019

Księżnej Kate nie sposób odmówić znajomości najświeższych trendów. Arystokratka, mimo, że zobowiązana jest przestrzegać surowych wymogów królewskiego dress code'u, jak nikt inny potrafi przemycić do niego nowinki z wybiegów. Najczęściej stawiając po prostu na zgodne z trendami dodatki – biżuterię czy akcesoria. Najlepszy przykład? Kolczyki z perłami, z którymi się nie rozstaje, albo – jej ostatnia miłość – opaski do włosów. 

Opaski do włosów – Ulubiony trend księżnej Kate na wiosnę 2019

W grubej aksamitnej opasce jak z pokazu Prady na wiosnę-lato 2019 widziano ją choćby w listopadzie ubiegłego roku podczas obchodów Remembrance Day (księżna Meghan lansowała wówczas swój ulubiony fason marynarki, od nowa definiując klasykę). Podczas gdy w styczniu tego roku postawiła na opaskę do włosów w wersji blue (po raz kolejny dodatek dobierając pod kolor płaszcza).

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Teraz w jej ślady poszła księżniczka Eugenia. Wczoraj, odwiedzając Royal National Orthopaedic Hospital w towarzystwie swojego męża Jacka Brooksbanka (z którym oficjalnie pojawiła się po raz pierwszy od czasu ich ślubu) oraz ojca, księcia Andrzeja, postawiła bowiem nie tylko na piękną tweedową sukienkę w odcieniu kości słoniowej, ale i właśnie opaskę – uszytą z czarnej satyny i drapowaną z przodu (co tylko spotęgowało jej charakter retro). 

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Wybór księżniczki wcale nas nie dziwi. Opaski do włosów są jednym z najważniejszych trendów, nie tylko na tegoroczną wiosnę, ale i jesień-zimę 2019/20. Projektanci mody są co do tego absolutnie zgodni. Opaski lansowała więc nie tylko Prada, ale i Simone Rocha czy kultowa już marka Shrimps. Najwyższa pora się więc do nich przekonać. Arystokratki udowadniają, że dodatek sprawdzi się nawet w najbardziej formalnych stylizacjach. 

7 fryzur na jesień-zimę 2019/20, które warto wypróbować już teraz.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie