Lady Gaga ma nowego chłopaka?
Lady Gaga / fot. Getty Images

Lady Gaga ma nowego chłopaka?

Tego chyba nikt się nie spodziewał.
26.03.2019

O artystce jest teraz naprawdę głośno. W centrum uwagi pozostaje nie tylko za sprawą Narodzin gwiazdy, w których zagrała główną rolę, zgarniając Oscara za piosenkę Shallow, którą skomponowała do filmu, ale i ze względu na swoje życie prywatne. Tuż przed oscarową galą zerwała przecież zaręczyny ze swoim wieloletnim partnerem Christianem Carino, agentem gwiazd. By niewiele później odpowiadać na plotki o romansie z Bradleyem Cooperem. Nie wierzycie, że uczucie łączyło ich tylko na planie? Być może teraz zmienicie zdanie. Mówi się bowiem właśnie, że Gaga ma nowego chłopaka.

Lady Gaga spotyka się z Jeremym Rennerem?

Jak podaje US Weekly piosenkarka ma „spędzać dużo czasu” ze znanym z produkcji Avengers aktorem Jeremym Rennerem. I choć na razie nie jest jeszcze pewne, czy to miłość, Gaga i Renner widują się już od jakiegoś czasu. Jest zbyt wcześnie, by publicznie pokazywali się razem, aktora widziano jednak wchodzącego do domu piosenkarki w Los Angeles w grudniu 2018 roku, kiedy to przyszedł na odbywające się tam wówczas przyjęcie. Czy był to początek uczucia? Czas pokaże. 

Jeremy Renner / fot. Getty Images

Już teraz możemy wam jednak zdradzić, że Renner ma 48 lat i jest rozwodnikiem. Z pierwszą żoną, Sonnią Pacheco ma 6-letnią córeczkę Avę. Co będzie dalej?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie