Kylie Jenner pokazała się bez makijażu. Nie bez powodu
fot. Getty Images

Kylie Jenner pokazała się bez makijażu. Nie bez powodu

Poznajecie?
28.03.2019

To dzięki kosmetykom do makijażu (jej własnej marki Kylie Cosmetics) została okrzyknięta najmłodszą milionerką na świecie (majątek szacuje się na 900 milionów dolarów). Co nie znaczy, że sama jest od nich uzależniona. Dowód? Najmłodsza z klanu Kardashian-Jenner pokazała się właśnie bez makijażu, wzbudzając tym powszechną sensację. W końcu nie można odmówić jej zamiłowania do konturowania, mocno podkreślonych rzęs i ust obrysowanych konturówką. Tym razem postanowiła jednak od nich odpocząć.

To zdjęcie na Instagramie przebiło najpopularniejszy post Kylie Jenner.

Kylie Jenner bez makijażu

Kylie Jenner bez makijażu wybrała się na spacer po Los Angeles – ubrana w dres w intensywnie pomarańczowym kolorze i złote kolczyki-koła (to nawiązanie do mody na lata 90.. która właśnie przeżywa swój wielki renesans). Gwieździe towarzyszyła (co dosyć zabawne) jej makijażystka – Ariel Tejada.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Candid @kyliejenner (Photo credit: Celebmafia)

A post shared by L U X U M E® (@luxu_me) on

I wygląda na to, że nie był to przypadek. Później, w ciągu dnia, na Instagramie Kylie pojawiło się bowiem zdjęcie gwiazdy, na którym chwali się swoją promienną cerą. By nie umknęło to niczyjej uwadze oznaczone hasztagiem #skin

Kylie Jenner nie mogła zrobić większego wrażenia w sukience polskiej projektantki.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

skin

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Fanki kosmetyków Kylie nie kryją teraz swojego zadowolenia, spodziewają się bowiem, że to część promocji Kylie Skin – pielęgnacyjnej linii gwiazdy, której nazwę Jenner zastrzegła prawnie w październiku ubiegłego roku. Nie zdradzając jednak, kiedy dokładnie produkty pojawią się w sprzedaży. Właściwie nie powiedziała o nich nic, poza tym, że na Twitterze zdradziła, że pracuje nad nowym projektem razem z Kendall (i jest bardzo podekscytowana). Czyżby już niebawem miała dla nas niespodziankę? Stay tuned!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie