Kolejny film o związku Harry'ego i Meghan niebawem będzie miał swoją premierę
fot. Getty Images

Kolejny film o związku Harry'ego i Meghan niebawem będzie miał swoją premierę

Właśnie ujawniono pierwsze zdjęcie z planu!
28.03.2019

O księciu Harrym i Meghan Markle nie mogłoby być głośniej niż teraz. Cały świat odlicza dni do narodzin ich dziecka (to już w kwietniu!),  a do tego w sieci właśnie pojawiła się informacja, że niebawem będzie można się spodziewać sequela filmu o ich związku. Ujawniono też pierwsze zdjęcie z planu. 

Meghan Markle nie chciała kupować nic w Zarze.

Sequel  Harry & Meghan: The Royal Love Story będzie miał premierę w maju

Kontynuację historii miłości pary – Harry & Meghan: The Royal Love Story będzie można obejrzeć 27 maja na stacji Lifetime (czyli tej samej, która rok temu wyemitowała część pierwszą – rozpoczynającą się od pierwszej randki Meghan i Harry'ego i zakończoną ich głośnym ślubem). Sequel, jak pewnie się domyślacie, poświęcony będzie pierwszemu rokowi ich życia razem, w formalnym już związku. Jak podaje informacja prasowa, będzie więc można przyjrzeć się, „jak udało im się zjednoczyć swoje rodziny, pogodzić różnice kulturowe, wyznawane wartości, a także połączyć obowiązki przedstawicieli rodziny królewskiej z ich osobistymi ideałami”. 

fot. materiały prasowe Lifetime

W księżną Sussex wcieli się Tiffany Smith, znana z takich produkcji jak Supernatural i Jane the Virgin, księcia Harry'ego zagra zaś Charlie Field (Genius). Ciekawostka? W wywiadzie dla magazynu Vanity Fair autorka scenariusza, Scarlett Lacey, wyznała, że w filmie pojawią się Beckhamowie, Oprah Winfrey oraz George i Amal Clooney, czyli słynni goście ze ślubu Meghan i Harry'ego. A także, że jednym z poruszanych wątków będzie relacja Meghan i księżnej Kate. Więcej dowiemy się również o ciąży księżnej Sussex. Na małym ekranie pojawi się także... szczeniak. Ma „zagrać” ulubieńca pary – czarnego labradora o tajemniczym imieniu. Zobaczcie pierwsze zdjęcie z produkcji, które pojawiło się w social mediach:

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie