Celine Dion podjęła się nowej roli, która umacnia jej status ikony
fot. Getty Images

Celine Dion podjęła się nowej roli, która umacnia jej status ikony

Gwiazda została ambasadorką znanej kosmetycznej marki.
02.04.2019

Nie bez przyczyny na Instagramie doczekała się hasztagu #celinetakescouture. Od kilku sezonów regularnie pojawia się w Paryżu podczas tygodni wysokiej mody, zachwycając oryginalnymi stylizacjami, szeroko komentowanymi w mediach społecznościowych. Nie dziwi więc, że właśnie zainteresowała się nią wiodąca marka kosmetyczna L'Oreal Paris, która zaproponowała gwieździe zostanie jej najnowszą ambasadorką. I w odpowiedzi usłyszała „tak”.

Céline Dion ambasadorką kosmetycznej marki L'Oreal Paris

„Nie sądziłam, że to może się zdarzyć. A już na pewno nie w wieku 51 lat” – powiedziała mediom Céline Dion, po tym, jak L'Oreal oficjalnie poinformowało o swojej współpracy z gwiazdą. Piosenkarka ma promować linię kosmetyków do koloryzacji włosów Excellence. Kampania z jej udziałem na światło dzienne wyjdzie pod koniec miesiąca. A już teraz pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie.

Céline Dion dla L'Oreal Paris / fot. materiały prasowe

To całkiem nowy rozdział w karierze Céline Dion, która nie kryje swojego entuzjazmu z tego powodu. 

„Jestem na takim etapie życia, w którym mogę używać swego głosu, by dodawać innym odwagi, by poczuli się piękni i pewni siebie” – powiedziała. „Długo myślałam nad propozycją L'Oreal. Wiedziałam, że jeśli mam się w to zaangażować, to muszę w to szczerze wierzyć. My, kobiety, nieustannie jesteśmy poddawane presji otoczenia. Ponieważ jednak L'Oreal daje kobietom narzędzia, by mogły poczuć się lepiej, stać się silniejsze, spełnione, z chęcią zostałam globalną ambasadorką marki” – dodała. W końcu główne hasło firmy to „Jestem tego warta”! Nie mogła więc postąpić inaczej. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie