Meghan i Harry założyli własne konto na Instagramie!
fot. Getty Images

Meghan i Harry założyli własne konto na Instagramie!

Sprzeciwili się królowej?
02.04.2019

Meghan Markle i książę Harry mają własne konto na Instagramie!

Dotychczas ich zdjęcia mogliśmy oglądać na profilu @kensingtonroyal – sygnowanym jako profil księcia i księżnej Cambridge (a więc Williama i Kate), ale poświęconemu najważniejszym momentom z życia całej rodziny królewskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że książę Harry i księżna Meghan postanowili odseparować się od rodzinki. Założyli bowiem własne konto na Instagramie.

 

Profil @sussexroyal pojawił się w mediach społecznościowych zaledwie dzisiejszego popołudnia, a już obserwuje go ponad 225 tysięcy osób (zapewne, kiedy skoczymy pisać ten artykuł i go opublikujemy, liczba ta będzie znacznie większa). Mimo, że na razie opublikowano na nim zaledwie 1 zdjęcie! A właściwie grafikę informującą o pojawieniu się oficjalnego konta.

Popularna sieciówka skopiowała ulubione sneakersy księżnej Meghan.

@sussexroyal – oficjalny profil na Instagramie Meghan i Harry'ego

Czyżby Meghan zatęskniła za własnym kontem, które prowadziła na długo przed tym zanim została księżną (publikując tam głównie zdjęcia swoich psów i jedzenia, które przygotowuje, a także kadry z własnego mieszkania). Tak podejrzewamy. Choć oficjalnie mówi się, że to naturalny krok, po tym jak dwa tygodnie wcześniej książęca para przeniosła się do posiadłości z własnym „biurem” i oddzielną administracją – tym samym oddzielając się od księcia Williama i księżnej Kate. Czy to rozłam w rodzinie królewskiej? Czas pokaże. Na razie na @kensingtonroyal oficjalnie powitał Meghan i Harry'eg na Instagramie. A my dodajey ich konto do obserwowanych. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie