Kate Moss i Lila Grace, Bella i Gigi Hadid oraz inne gwiazdy na ślubie Marca Jacobsa
Bella i Gigi Hadid na imprezie ślubnej Marca Jacobsa / fot. Getty Images

Kate Moss i Lila Grace, Bella i Gigi Hadid oraz inne gwiazdy na ślubie Marca Jacobsa

Nie mogły wyglądać modniej!
08.04.2019

Marc Jacobs wziął ślub

Marc Jacobs powiedział sakramentalne „tak”! W minioną sobotę, w Nowym Jorku projektant poślubił swojego wieloletniego partnera Chara Defrancesco. Po ceremonii zaślubin odbyło się wielkie przyjęcie z udziałem największych gwiazd branży mody. W dodatku – w ich najlepszych stylizacjach.

Marc Jacobs wznowił kolekcję, przez którą przed laty stracił pracę.

fot. Getty Images

Marc Jacobs i Char Defrancesco / fot. Getty Images

Największe gwiazdy mody na ślubie Marca Jacobsa

Imprezę zorganizowaną w The Pool – luksusowej restauracji serwującej owoce morza, zlokalizowanej na Manhattanie, swoją obecnością zaszczyciły najsłynniejsze top modelki – zarówno te współczesne, jak i ikony modelingu sprzed lat. Pojawiły się więc: Naomi Campbell, Kate Moss z córką Lily Grace (która jest coraz bardziej podobna do słynnej mamy), Bella i Gigi Hadid, Kaia Gerber, Christy Turlington czy Emily Ratajkowski. Wśród gości znalazła się także Nina Ricci. 

Ciekawostka? Wiele z gwiazd zamiast klasycznej sukienki wolało założyć garnitur – to wybór między innymi Gigi Hadid i Kai Gerber (córka Cindy Crawford w szarym zestawie oversize nie mogła wyglądać lepiej!).  Zresztą zobaczcie same.

Kaia Gerber / fot. Getty Images

Naomi Campbell / fot. Getty Images

Kate Moss i Lila Grace / fot. Getty Images

Bella i Gigi Hadid / fot. Getty Images

Emily Ratajkowski / fot. Getty Images

Luka Sabbat i Chloë Sevigny / fot. Getty Images

Warto przyjrzeć się także strojowi samego Jacobsa. A właściwie konkretnemu detalowi jego stroju. Do garnituru projektant przypiął bowiem pina w kształcie pingwina. I ma to znaczenie symboliczne. „Pingwiny wybierają jednego partnera na całe życie. Trudno o lepszy przykład wierności i lojalności” – Marc Jacobs wyjaśnił pod zdjęciem błyskotki opublikowanym na swoim Instagramowym profilu. I tego właśnie mu życzymy. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie