Program o Beyoncé już niebawem na Netfliksie
fot. Getty Images

Program o Beyoncé już niebawem na Netfliksie

A konkretnie o jej legendarnej stylizacji!
08.04.2019

O Beyoncé ostatnio jest jeszcze głośniej niż zwykle. W ubiegłym tygodniu o wyjątkowej współpracy z gwiazdą poinformowała popularna marka Adidas . Teraz doczekaliśmy się kolejnego gorącego newsa na jej temat, który, podobnie jak poprzedni, ucieszy zarówno fanki Queen B jak i fashionistki.

Słynna stylizacja Beyoncé z festiwalu Coachella doczeka się programu na Netfliksie!

Beyoncé ma bowiem zostać bohaterką nowego programu Netfliksa. A właściwie nie tyle ona, co jej stylizacja z muzycznego festiwalu Coachella. Chodzi o strój, w którym gwiazda wystąpiła na festiwalowej scenie w kwietniu ubiegłego roku, tym samym zdobywając uznanie krytyków mody. Jeśli nie pamiętacie, jak była ubrana, przypominamy. Założyła wówczas bluzę w intensywnie żółtym kolorze (przyczyniając się do tego, że odcień pod względem popularności przebił millenial pink), szorty z jasnoniebieskiego denimu, cieliste kabaretki oraz opalizujące buty-yeti. Dziwnie? Być może, zestaw przeszedł jednak do legendy. Teraz poddany zostanie dogłębnej analizie.

Beyoncé w żółtej bluzie na scenie festiwalu Coachella 2018 / fot. Getty Images

Poświęcony mu program na Netfliksie ma pojawić się 17 kwietnia, czyli w środę – między dwoma weekendami tegorocznej edycji Coachelli (najsłynniejszy festiwal muzyczny Kalifornii odbywać się będzie w dwa kwietniowe weekendy – od 12 do 14 kwietnia oraz od 19 do 21 kwietnia 2019 roku). 

Zapowiedź pojawiła się właśnie na Tweeterze Netfliksa, nawiązując do dominującego w głośnej stylizacji żółtego koloru (i typografii, jaka pojawiła się na scenie). A także programu stypendialnego – Homecoming Scholars Award Program, prowadzonego przez gwiazdę. 

 

To nie pierwszy raz, kiedy na Netfliksie będzie można obejrzeć dokument o Beyoncé. Pierwszy, zatutułowany Life Is But A Dream wyemitowano w 2013 roku. Wówczas dowiedzieliśmy się więcej o małżeństwie Queen B, jej ciąży z córeczką Blue Ivy oraz relacji gwiazdy z ojcem i managerem jednocześnie, Matthew Knowlesem. Czy nowy program powtórzy sukces poprzedniego? Nie spodziewamy się, by mogło być inaczej. Stay tuned!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie