Irina Shayk pokazała zawartość swojej torebki
Irina Shayk i Bradley Cooper / fot. Getty Images

Irina Shayk pokazała zawartość swojej torebki

„Moje życie jest w tej torebce” – mówi.
09.04.2019

Co Irina Shayk zawsze ma w swojej torebce?

Okulary przeciwsłoneczne, cukierki, ładowarka do telefonu, lusterko (a nawet dwa!), kolejna paczka cukierków i... jeszcze jedno opakowanie cukierków (!) – to właśnie te rzeczy w swojej torebce ma rosyjska top modelka i druga połówka Bradleya Coopera. Skąd to wiemy? Do sieci właśnie trafiło wideo, które Irina Shayk nagrała specjalnie dla włoskiej marki Tod's, producenta luksusowych akcesoriów i butów.

Irina Shayk i Bradley Cooper znów pokazali się razem i nie mogli wyglądać lepiej.

Irina Shayk w kampanii dla marki Tod's

Kamera towarzyszyła top modelce podczas ostatniego tygodnia mody w Mediolanie, podczas którego, jak możecie się domyślać, odbył się także pokaz Tod's. Irina została sfilmowana w samochodzie, jadąc na wydarzenie (z torebki wyciągnęła więc także zaproszenie). A następnie także siedząc w pierwszym rzędzie show. Torebka, która ma przy sobie, i z której kolejno wyciąga swoje skarby, to właśnie jeden z najbardziej kultowych modeli włoskiej marki. A konkretnie D-Styling bag, którą przed laty nosiła między innymi księżna Diana.

Co warto wiedzieć o D-Styling bag, legendarnej torebce Tod's?

D-Styling bag powstała w latach 90. (nie dziwi więc, że teraz powraca!). Od tego czasu przeszła już sześć drobnych metamorfoz. Najnowszy model pojawił się w kolekcji Tod's na wiosnę-lato 2019 i bezpośrednio nawiązuje do mody na patchwork. Jak Wam się podoba?

Alber Elbaz wraca do modowej gry? Co ma z tym wspólnego marka Tod's?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie