Selena Gomez nie mogła bardziej zaskoczyć swoich fanów
Selena Gomez / fot. Getty Images

Selena Gomez nie mogła bardziej zaskoczyć swoich fanów

Nieoczekiwanie pojawiła się na festiwalu Coachella.
14.04.2019

Za oceanem odbywa się właśnie największe wydarzenie muzyczne Kalifornii – Coachella – festiwal, który rokrocznie przyciąga nie tylko fanki dobrych brzmień, ale i fashionistki – z gwiazdami branży na czele. Największych gwiazd nie brakuje też na scenie. W tym roku dołączyła do nich Selena Gomez, która, choć jej nazwisko nie było uwzględnione w oficjalnym line-upie wydarzenia, ubiegłego wieczoru dała występ-niespodziankę.

Selena Gomez zaprojektowała sneakersy, które możecie mieć.

Selena Gomez nieoczekiwanie wystąpiła na Coachelli!

Gwiazda nieoczekiwanie pojawiła się na scenie podczas koncertu DJ Snake (czyli Williama Grigahcine'a), by wspólnie z muzykiem wykonać piosenkę Taki Taki. Selena Gomez zaśpiewała wspólnie z Cardi B i Ozuną.

fot. Getty Images

Cardi B. i Selena Gomez podczas Coachelli 2019 / fot. Getty Images

Jej pojawienie się na scenie zaskoczyło fanów tym bardziej, że od ostatniego występy na żywo gwiazdy minął prawie rok (Gomez wystąpiła podczas trasy koncertowej Taylor Swift w maju 2018 roku). Był to także jej pierwszy występ na Coachelli. Gwiazda miała na sobie biały, dopasowany do sylwetki garnitur oraz zdobną koronkową koszulę, której dzwonowate rękawy wystawały spod mankietów marynarki. Zresztą zobaczcie same.

fot. Getty Images

Kiedy następnym razem zobaczymy Gomez? W filmie Jima Jarmuscha The Dead Don't Die, którego polska premiera planowana jest na 14 maja. No chyba, że znów zrobi nam niespodziankę...

Selena Gomez w najmodniejszym zestawie sezonu (wysyła wiadomość do Biebera).

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie