Z tą rzeczą Meghan nie rozstaje się od lat!
Księżna Meghan / fot. Getty Images

Z tą rzeczą Meghan nie rozstaje się od lat!

Wciąż jest dostępna w sprzedaży.
19.04.2019

Każdy ma swoje ulubione ubranie, które nie tylko jest praktyczne, ale też wydaje się nigdy nie wychodzić z mody — T-shirt w paski, idealnie skrojone dżinsy, czarne szpilki. I nie zmienia tego nawet... status księżnej. Najlepszym przykładem jest Meghan Markle.

Ulubiona kurtka księżnej Meghan

Chociaż ma dostęp do największych domów mody na świecie, jej ukochana parka z działu męskiego amerykańskiej marki J.Crew towarzyszy księżnej już od wielu lat.

Brytyjski stacja telewizyjna ITV właśnie opublikowała niewidziane wcześniej nagrania z podróży Meghan do Indii w 2017 roku. Księżna, wtedy jeszcze jako aktorka i działaczka charytatywna, w ramach współpracy z fundacją World Vision UK, działającą na rzecz kobiet i dziewczyn i ich praw do edukacji, odwiedziła Mumbaj i Delhi . Na nagraniach ubrana jest w czarne spodnie i T-shirt w tym samym kolorze, na który narzuciła właśnie kurtkę J.Crew – w kolorze khaki.

Kurtka towarzyszyła Meghan także podczas ostatniej podróży do Maroka z Księciem Harrym. Księżna ponownie założyła ją do czarnych spodni i T-shirtu (tym razem w modne paryskie paski), stylizację uzupełniając o botki na szpilce.

Popularna sieciówka skopiowała ulubione sneakersy księżnej Meghan.

Meghan i Harry w MarokuMeghan i Harry w Maroku / fot. Getty Images

Parka równie dobrze sprawdza się w sportowych stylizacjach, czego dowodem są zdjęcia Meghan z 2016 roku, przedstawiające gwiazdę, wracającą z jogi z wielką karimatą, w dżinsach, białych sneakersach, a także… (tak, już zgadliście) jej ulubionej kurtce J.Crew!

Od tego czasu sporo zmieniło się w życiu Meghan, jednak ulubione okrycie pozostaje to samo. Może dlatego, że model kurtki jest też idealny dla kobiet w ciąży — dzięki talii ze sznurkiem, można go łatwo dopasować do zmieniającej się figury.

Znów można kupić niedrogą sukienkę, którą księżna Meghan miała na sobie w Nowej Zelandii.

Ulubiona kurtka Meghan Markle / fot. materiały prasowe J. Crew

Dodatkowe atuty parki? Wyposażona jest w zdejmowany kaptur oraz ponadprzeciętną liczbę kieszeni. Projekt został zainspirowany kurtkami noszonymi przed laty przez mechaników wojskowych, jednak równie dobrze sprawdza się na co dzień. Jeśli więc jeszcze jej nie macie, najwyższa pora nadrobić zaległości. I choć kurtka Meghan w kolorze khaki została wyprzedana, na stronie J.Crew nadal są dostępne modele w odcieniach granatu i oliwkowego. W dodatku aktualnie są na wyprzedaży!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie