Co dzieje się między Lady Gagą i Bradleyem Cooperem?
fot. Getty Images

Co dzieje się między Lady Gagą i Bradleyem Cooperem?

Chemia wygasła?
22.04.2019

Wygląda na to, że Lady Gaga mówiła prawdę w programie Jimmy'ego Kimmela, dementując plotki o romansie z Bradleyem Cooperem, tłumacząc, że chemia, którą widzieliśmy między nimi to... marketingowy chwyt. Bo choć w ostatnich miesiącach (czyt. kiedy na ekranach kin można było oglądać ich wspólny film Narodziny gwiazdy) byli nierozłączni, teraz trudno już spotkać ich razem. Jak podaje amerykański tygodnik People, nie widzieli się od czasów oscarowej gali, kiedy to, po raz ostatni, wspólnie zaśpiewali piosenkę Shallow. Nie widzieli się więc aż od lutego.

Lady Gaga i Bradley CooperLady Gaga i Bradley Cooper podczas Oscarów / fot. Getty Images

Lagdy Gaga i Bradley Cooper nie widzieli się od tygodni

„Kiedy zakończył się czas przyznawania nagród, Bradley postanowił skoncentrować się na swojej rodzinie” – dochodzą wieści zza oceanu. I od tego czasu to właśnie w towarzystwie partnerki, Iriny Shayk, i ich córeczki Lei de Seine widywany jest najczęściej. Ostatnio choćby zostali przypadkowo nagrani komórką, kiedy spacerowali w trójkę po jednej z plaż – co szybko stało się wiralowym hitem (choć aktor i modelka starają się swoje życie prywatne zachować w jak największej tajemnicy, okazjonalnie tylko pojawiając się razem na branżowych imprezach). 

Lady Gaga z kolei, postawiła raczej na karierę. Od czasu oscarowej gali kilkukrotnie już pojawiła się publicznie – najpierw we wspomnianym już show Jimmy'ego Kimmela, później – podczas różnych oficjalnych wydarzeń. O jej życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele (choć przez moment mówiło się, że gwiazda ma nowego chłopaka). 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie