Księżna Meghan urodziła!
fot. Getty Images

Księżna Meghan urodziła!

Właśnie wydano oficjalny komunikat.
06.05.2019

Baby Sussex jest już na świecie!

Na ten moment czekaliśmy długo! Zgodnie z prognozami pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego miało urodzić się pod koniec kwietnia, jednak, pomimo tego, że czekali na niego wszyscy, maluch nie śpieszył się, by przyjść na świat (przyszły tata musiał z tego powodu przełożyć planowany na początek maja wyjazd służbowy). Aż do dziś!

Księżna Meghan urodziła

Dzisiejszego ranka Buckingham Palace wydał oficjalny komunikat, że księżna Meghan zaczęła rodzić. Wszyscy wstrzymali więc oddech w oczekiwaniu, zastanawiając się, czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Royal Baby Ginger Watch OMG! So Excited!!!!!!!!!!!!!!!!! The Duchess is Officially In Labour Bless her Father to have a safe delivery! Bless both Princess Meghan and Baby Sussex

A post shared by Royal Baby Of Sussex (@royalbabygingerofsussex) on

Teraz wszystko już wiadomo. Księżna Meghan urodziła chłopca! Jak podaje kolejny oficjalny komunikat, niemowlę jest zdrowe i waży nieco ponad 3 kilogramy. Jego mama również czuje się świetnie. A dumny tata nie kryje swojej radości. 


Teraz trwają ostateczne rozważania, jak Baby Sussex będzie miało na imię. Przypominamy, że wśród branych pod uwagę imion dla chłopca znalazły się: Edward, William, Arthur, James albo Henry. Na jakie ostatecznie zdecydują się książę i księżna Sussex? Okaże się już niebawem. Stay tuned!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Royal Baby Ginger Watch The most exciting day guys Prince Harry giving us the scoop

A post shared by Royal Baby Of Sussex (@royalbabygingerofsussex) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie